Smukły notebook do zadań specjalnych –ZenBook UX310

Wielokrotnie nagradzana seria laptopów ZenBook powiększa się o wydajny model UX310, w którym nie zabrakło wyjątkowego, a jednocześnie charakterystycznego dla całej linii wzornictwa. Ten niezwykle smukły, 13,3-calowy notebook wyposażono w najnowszy procesor Intel® Core™ szóstej generacji, kartę graficzną z rodziny NVIDIA® i wysokiej jakości wyświetlacz. Sprawdzi się w wymagających zadaniach, takich jak edycja wideo albo odtwarzanie filmów w rozdzielczości 4K UHD, a do tego zachwyci wyglądem.

Znak rozpoznawczy: smukłe i eleganckie wzornictwo

Seria ASUS ZenBook zadebiutowała w 2011 roku i od tego czasu była wielokrotnie nagradzana za piękne, niepowtarzalne wzornictwo i ponadprzeciętną wydajność. ZenBook UX310 otrzymał charakterystyczne dla całej linii, rozpoznawane przez użytkowników cechy,takie jak: elegancka i smukła, metalowa obudowa ze zwężanymi krawędziami, piaskowane dookoła klawiatury i na oparciu nadgarstków powierzchnie oraz pokrywa ze szczotkowanego metalu, z koncentrycznym okręgami inspirowanymi filozofią Zen. Model ten dostępny będzie w kolorze Quartz Grey, który subtelnie dodaje szyku.

UX310 uroku dodaje nagrodzona iF Design Award podświetlana klawiatura z niskim skokiem klawiszy rzędu 1,6 mm.Umożliwia wygodne pisanie nawet w ciemnych pomieszczeniach. Całość uzupełnia gładki i niezwykle czuły szklany touchpad z opcjonalnym skanerem linii papilarnych, umieszczonym w prawym górnym rogu. Z takim rozwiązaniem szybko, bezpiecznie i wygodnie odblokujemy komputer.

Zachwycające wyświetlacze i nieprzeciętna wydajność

Seria ZenBookto notebooki wyposażone w najwyższej klasy komponenty i wyświetlacze o wysokiej rozdzielczości. Tak też stało się w przypadku modelu UX310. Jego 13,3-calowy ekran o szerokim kącie widzenia zapewnia rozdzielczość FHD+ (1920 x 1080) i oferuje bardzo dobre odwzorowanie barw.

UX310_ 1A _Quartz Grey_ White KB(23)

Warto zaznaczyć, że w ZenBookuUX310, który jest jednym z najsmuklejszych laptopów, projektantom udało się zastosować mocny układ graficznyNVIDIA® GeForce® 940MX. Poradzi on sobie z wymagającymi wyzwaniami. Osoby pracujące z grafiką i obróbką wideo, a do tego często podróżujące z pewnością docenią jego możliwości w połączeniu z niewielką wagą i wymiarami. Co więcej w nowym notebooku nie zabrakło licznych, zaawansowanych rozwiązań, które zwiększają jego produktywność. Dysk twardy o pojemności do 1TB razem z szybkim SSD do 512GB przyśpieszy wykonanie każdego zadania. Szeroki wachlarz portów I/O, w tym USB typu C oznacza wysoką kompatybilność z obecnymi i przyszłymi urządzeniami dostępnymi na rynku.

Liczy się każdy szczegół

O wysoki realizm i szczegółowość wyświetlanego przez UX310 obrazu dba technologia ASUS Splendid,. Odpowiada ona za mocne kolory oraz fabrycznie skalibrowaną temperaturę barw. Wśród dostępnych trybów znajdziemy m. in. EyeCare, który ogranicza do minimum poziom emitowanego niebieskiego światła, a co za tym idzie zmniejsza zmęczenie oczu i dba o ich zdrowie.Technologia przetwarzania obrazu wideo ASUS Tru2Life analizuje każdą pojedynczą klatkę filmu, zwiększając jego kontrast i czystość.

Z kolei wysoką jakość dźwięku zapewnia rozwiązanie ASUS SonicMaster wspierane przez technologię Harman Kardon, nad którą pracuje dedykowany zespół dźwiękowców. Brzmienie zyskuje na przejrzystości i mocy, dostarczając głęboki bas. To nie lada osiągnięcie, jeśli wziąć pod uwagę smukłość obudowy ZenBooka i ograniczone miejsce na głośniki.

DOSTĘPNOŚĆ I CENA

ASUS ZenBook UX310jest już dostępny w Polsce

Sugerowana cena detaliczna:od 2999 zł

Źródło: Informacja prasowa.