Smartwatche MyKronoz dostępne w Media Markt i Saturn

Jedna z największych sieci marketów w Polsce Media Markt i Saturn nawiązała umowę handlową ze szwajcarskim producentem smartwatchy, firmą MyKronoz. Na półkach sklepowych pojawiła się już większość popularnych modeli tego producenta.

Do oferty marketów trafiły modele smartwatchy skierowane do kobiet, mężczyzn oraz budżetowe smartbandy do monitorowania aktywności ruchowej. Szeroka oferta modeli w przeróżnych kolorach sprawia, że każdy znajdzie dla siebie coś ciekawego.

ZeSplash-Yellow-Carbon background

ZeBracelet2 to kolekcja przeznaczona specjalnie dla kobiet. Dzięki technologii Bluetooth umożliwia korzystanie ze smartfona bez konieczności wyjmowania go z torebki. Oprócz wielu funkcjonalnych rozwiązań oferuje arcyciekawy design, dzięki czemu smartwatch swoim wyglądem przypomina bardziej element biżuterii niż elektroniczny zegarek.
Na półki trafiły również smartwatche skierowane do męskiego grona odbiorców oraz użytkowników chcących zadbać o swoją kondycję. Jednym z nich jest model ZeWatch2, który dzięki wbudowanemu głośnikowi i mikrofonowi umożliwia szybki kontakt bez konieczności użycia zestawu słuchawkowego. Urządzenie poinformuje o przychodzącej rozmowie telefonicznej dzwonkiem oraz wibracją, jednocześnie wyświetlając na ekranie dane rozmówcy.

W ofercie Saturna i Media Markt znalazł się również nieco bardziej zaawansowany model o nazwie ZeSplash. Wyposażony w kolorowy ekran o przekątnej 1,51”, umożliwia dotykową obsługę. Jego wodoszczelna obudowa odporna jest na zachlapanie czy deszcz. Dzięki wbudowanej funkcji dialera można wykonywać połączenia telefoniczne w łatwy i szybki sposób. Książka telefoniczna oferuje możliwość zapisania do 1000 kontaktów, a wbudowany mikrofon i głośnik gwarantuje obsługę połączeń telefonicznych bez potrzeby wyjmowania telefonu z kieszeni.
Zobacz wideo jak smartwatche ułatwiają życie.

Źródło: Informacja prasowa.