Smart home – inteligentne urządzenia AGD, które zmienią Twojepodejście do codziennych obowiązków

Inteligentny dom już nie jest nieosiągalną wizją z filmów science fiction. Na rynku dostępne są całe linie urządzeń AGD wyposażonych w nowoczesne technologie.Dzięki nim bez problemu można zarządzać pralką, lodówką, piekarnikiem czy płytą grzewczą z poziomu smartfona z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie. Taką linię sprzętów w swojej ofercie ma m.in. marka Candy. Sprawdź, jak działają i czym charakteryzują się inteligentne urządzenia AGD.

Stały monitoring stanu technicznego urządzenia, dostęp do statystyk oraz możliwość sterowania głosowego to korzyści płynące z użytkowania sprzętów z technologią Smart Touch od Candy. Cała linia urządzeń SMART składa się z 8 kategorii produktów:pralka, pralko-suszarka, suszarka, zmywarka, piekarnik, płyta grzewcza, chłodziarko-zamrażarka oraz okap.Każdym z nich można sterować za pomocą specjalnej aplikacji Simply-Fi ze smartfona lub tabletu.

Pralka i pralko-suszarka – nieograniczone możliwości kontaktu z urządzeniami
W pralce i pralko-suszarce Bianca mamy dostęp do szerokiej gamy dodatkowych programów i funkcji m.in. zdalnego sterowania, zaawansowanego przeglądu technicznego, menadżera redukcji zużycia energii czy informacji o konieczności konserwacji sprzętu.

Dodatkowe udogodnienia to funkcja Zoom, która gwarantuje wypranie ubrań już w 59 minut, oraz System Mix Power Jet, dzięki któremu detergent w postaci skondensowanego roztworu zostaje wprowadzony bezpośrednio na ubrania. Wbudowany procesor oraz szybko nagrzewająca się grzałka Boost Heating System zapewniają skuteczne pranie nawet w niskich temperaturach.

CANDY_pralka Bianca_ BWM 1410PH7B1-S

W pralko-suszarce warto też zwrócić uwagę na funkcję Łatwe Prasowanie. Dzięki zmniejszeniu prędkości wirowania ubrania wyjmowane z pralko-suszarki są mniej pogniecione i dużo łatwiej można je później wyprasować.

Piekarnik z Wi-Fi – specjalista od wielkich uczt

Piekarnik Candy posiada wbudowany Chef Panel, który gwarantuje odpowiedni system cyrkulacji gorącego powietrza, dzięki czemu potrawy są równomiernie upieczone. Za pomocą aplikacji Simply-Fi otrzymasz informacje o stanie technicznym urządzenia oraz o tym, kiedy pieczenie zostanie zakończone. Co więcej, dzięki podwójnemu systemowi czyszczenia mycie piekarnika jest znacznie prostsze – funkcja pyrolizy rozgrzewa wnętrze do 500°C, a para wodna umożliwia wyczyszczenie piekarnika bez użycia detergentów.

Płyta grzewcza – elastyczność na pierwszym miejscu

Innowacyjna płyta indukcyjna Adaptiva gwarantuje maksymalną elastyczność. Duża strefa grzewcza może posłużyć do podgrzania jednego dużego naczynia lub dwóch mniejszych.Co więcej, strefa automatycznie wykrywa położenie naczynia i zachowuje odpowiednią moc grzania. Ciekawym rozwiązaniem jest też funkcja Booster, która umożliwia natychmiastowe zwiększenie mocy do maksymalnego poziomu, co skraca czas potrzebny np. do zagotowania wody.

Aplikacja Simply-Fi połączona z funkcją Wi-Fi pozwala na uruchomienie urządzenia jeszcze zanim wejdziesz do domu, a gdy płyta osiągnie odpowiednią temperaturę, otrzymasz powiadomienie na smartfon lub tablet.

Chłodziarko-zamrażarka – tytanowa ochrona produktów

Dzięki aplikacji Simply-Fi możesz zdalnie zarządzać lodówką. Z poziomu smartfona lub tabletu łatwo zmienisz parametry urządzenia, w tym m.in. temperaturę, funkcję Super Mrożenie lub blokadę rodzicielską. Warto zwrócić uwagę na specjalny system No Frost, który zmniejsza wilgotność w komorze zamrażalnika, dzięki czemu nie ma konieczności okresowego rozmrażania lodówki.

Lodówka jest również wyposażona w technologię Puraction – tytanowy filtr umieszczony w wentylatorze pomaga pozbyć się aż 99,9% bakterii w komorze chłodzenia i to w zaledwie 30 minut.

Okap Candy – niezastąpione wsparcie w kuchni

Okap jest niezbędny w mieszkaniach, w których salon łączy się bezpośrednio z kuchnią. Dzięki funkcji Jakość Powietrza urządzenie gwarantuje czyste powietrze bez męczącego hałasu – można spokojnie odpoczywać, oglądać telewizję lub rozmawiać przez telefon w trakcie pracy okapu. Monitoring stanu urządzenia za pośrednictwem aplikacji Simply-Fi szybko powiadomi domowników, gdy okap wyczuje dym w pomieszczeniu. Dodatkowo jeśli chcesz, aby pod Twoją nieobecność świeciło się światło (by np. wywołać wrażenie, że domownicy są w mieszkaniu),możesz zdalnie włączyć oświetlenie LED.

Wszystkie urządzenia AGDz nowoczesną technologia Smart Touch znajdziesz w ofercie Candy.

Źródło: informacja prasowa.