Słuchawki z mikrofonem dla użytkowników smartfonów

Impakt, czołowy dystrybutor akcesoriów i elektroniki użytkowej wprowadził do sprzedaży słuchawki skierowane do użytkowników smartfonów. Wbudowany pilot oraz mikrofon znacznie ułatwiają prowadzenie rozmów telefonicznych. Dzięki składanej konstrukcji słuchawki zapewniają komfort użytkowania i wygodny transport podczas podróży.

Wbudowany mikrofon
Słuchawki do smartfona TDK Life on Record ST560s umożliwiają pełną kontrolę nad połączeniami telefonicznymi i dźwiękiem w urządzeniach takich jak iPhone czy Samsung. Dzięki mikrofonowi porozmawiasz z przyjaciółmi i znajomymi bez potrzeby wyjmowania telefonu z kieszeni.

Funkcjonalność i wygoda
Dzięki dołączonemu pilotowi możesz w łatwy sposób zarządzać kontrolerem dźwięku. Jednym przyciskiem przełączysz się z trybu rozmowy telefonicznej do funkcji audio. W ten oto sposób możesz również odtwarzać, wstrzymywać, pomijać i przewijać piosenki bez konieczności użycia smartfona.
TDK Lor ST560s e
Ciesz się muzyką
Słuchawki TDK Life on Record zostały uzbrojone w 40 mm przetworniki z magnesami neodymowymi. Dzięki temu użytkownik może cieszyć się muzyką o mocnym, naturalnym brzmieniu i wyraźnie słyszalnych niskich tonach.

Styl i wygoda
Regulowana konstrukcja pałąka umożliwia dopasowanie słuchawek do kształtu i wielkości głowy. Dzięki miękkiemu wykończeniu nauszników, słuchawki nie powodują uczucia dyskomfortu nawet podczas wielu godzin użytkowania. Materiał z którego wykonano wyściółkę skutecznie minimalizuje wpływ hałasu z otoczenia. Odłączany przewód o długości 1,2 m oraz składana konstrukcja to wygodne rozwiązania dla użytkowników mobilnych urządzeń.
Cenę detaliczną produktu ustalono na poziomie 99 zł.

Zalety produktu:

– Wbudowany mikrofon ułatwia wykonywanie i odbieranie połączeń; można przełączać się między muzyką a rozmową telefoniczną jednym dotknięciem przycisku
– Dołączony pilot pozwala na pełną kontrolę nad muzyką i poziomem głośności na urządzeniach iPhone i Samsung Galaxy
– Konstrukcja części nausznej zapewnia maksymalną wygodę
– Możliwość składania i dołączony odpinany kabel o długości 1,2 m ułatwiają przechowywanie
– Dostępne w kolorze czarnym i białym

Dane techniczne:

– Typ wtyku: pozłacany, 3,5 mm
– Wielkość głośnika: 40 mm
– Typ głośnika: dynamiczny
– Pasmo przenoszenia: 20 – 20,000 Hz
– Czułość przy częstotliwości 1 kHz: 96dB +/-3dB
– Impedancja wejściowa: 32 omy
– Długość przewodu: 1,2 m / 4 stopy

W komplecie:
– Słuchawki nauszne ST560s
– Kabel z wbudowanym mikrofonem i przyciskami zdalnego sterowania

Źródło: Informacja prasowa