Słuchawki Bluetooth, czyli nieskrępowane wakacje

Sezon wakacyjny w pełni, a w raz z nim czas wypoczynku i beztroski.  Warto więc na urlop wziąć wszystko, co umili nam spędzany czas wolny. Jednym z takich gadżetów niewątpliwie są słuchawki bezprzewodowe.

Słuchawki Fresh’n’Rebel Bluetooth Caps to połączenie wolności z dźwiękiem doskonałej jakości i modnym wyglądem.  Dzięki wbudowanemu akumulatorowi można cieszyć się pięcioma godzinami nieprzerwanej muzyki (co ważne, rozładowanie akumulatora nie wiąże się z końcem zabawy – dołączony do zestawu kabel z wbudowanym mikrofonem i pilotem pozwala na podłączenie słuchawek bezpośrednio do źródła dźwięku – wtedy dodatkowe zasilanie nie jest potrzebne). Słuchawki wykonane są z niezwykłą starannością, poduszki z miękkiego materiału gwarantują wygodę podczas noszenia. Dzięki składanej konstrukcji słuchawki można zabrać ze sobą zawsze i wszędzie. Model Fresh’n’Rebel Bluetooth Caps występuje w pięciu kolorach i kosztuje 229zł.

Dla bardziej wymagających użytkowników, dla których liczy się nie tylko design, ale również wydajność, idealnym rozwiązaniem będą słuchawki marki Rapoo. Model NFC S700 to lekkie słuchawki obsługujące Bluetooth w wersji 4.1, z systemem szybkiego parowania NFC. Wyposażone są w pojemny akumulator, umożliwiający słuchanie muzyki nawet do 15 godzin.  Połączenie multipoint pozwala na sparowanie słuchawek z kilkoma urządzeniami. Słuchawki są zaprojektowane w nowoczesnym stylu i dostępne są w czterech kolorach. Cena to 229zł.

Fresh n Rebel1

Słuchawki Rapoo Multi Style S100 to z kolei ciekawa pozycja dla osób, które lubią bawić się kolorami i swoim wizerunkiem – dzięki wymiennym nakładkom, każdy może zindywidualizować styl słuchawek. Dodatkowo wyposażono je w pojemny akumulator, który pozwala na 20 godziny ciągłego odtwarzania.  Rapoo Multi Style S100 występują w czterech kolorach, ich cena to 129zł.

Źródło: Informacja prasowa