Rubinowy zawrót głowy – czyli nowa odsłona słuchawek Fresh’n’Rebel

Nowa odsłona znanych dobrze produktów firmy Fresh’n’Rebel kryje się pod rubinowym kolorem, który może spodobać się zarówno kobietom jak i mężczyznom. Jeśli poszukujemy solidnego, dobrze brzmiącego i ładnie wyglądającego sprzętu, słuchawki i głośniki, które proponuje producent to doskonały wybór.

Z muzyką wszędzie i zawsze
Słuchawki Caps firmy Fresh’n’Rebel to świetne rozwiązanie dla osób, które nie rozstają się z ulubioną muzyką. Wystarczy podłączyć je pod urządzenie mobilne i gotowe. Dzięki składanej konstrukcji możemy także zabrać słuchawki ze sobą gdziekolwiek chcemy, bez obawy, że ulegną uszkodzeniu. Komfortowe wykończenie z miękkiego materiału dodatkowo sprzyja wygodzie i pozwala cieszyć się muzyką przez długie godziny. Ważące zaledwie 135 g słuchawki Caps wyposażone są dodatkowo wyposażone w kabel audio 3.5 mm z mikrofonem i pilotem, który jest kompatybilny z większością urządzeń z gniazdem o takiej właśnie średnicy. Dla osób, które cenią sobie jeszcze większą swobodę, dostępny jest także model bezprzewodowy. Dzięki połączeniu z telefonem lub odtwarzaczem MP3 poprzez Bluetooth można sterować muzyką za pośrednictwem samych słuchawek. Są one wyposażone w zintegrowany akumulator, który pozwala na słuchanie muzyki aż przez pięć godzin. Po rozładowaniu baterii można dalej cieszyć się muzyką podłączając słuchawki przez dołączony do zestawu kabel. Pilot na kablu w obu modelach słuchawek pozwala na sterowanie funkcjami odtwarzacza muzyki lub funkcji telefonu.

ruby_brick
Dźwięk opleciony tkaniną
Poza słuchawkami, które wspaniale prezentują się w kolorze głębokiej czerwieni, Fresh’n’Rebel postanowił odświeżyć wizerunek swoich znanych głośników bezprzewodowych z serii Rockbox Fabriq. Poczynając od najmniejszych – Cube obok skromnego, holenderskiego wzornictwa łączą w sobie wysoką jakość materiałów i doskonały dźwięk. Dzięki wytrzymałej baterii zapewniającej aż osiem godzin muzyki przy jednym ładowaniu, można zabrać je absolutnie wszędzie. Model Sliceto większy brat wspomnianego Cube, wzmocniony pasywnym głośnikiem basowych tonów.
Za pośrednictwem technologii Bluetooth połączy się z telefonem, tabletem czy laptopem.

ruby_9000_mobiles
Jeszcze większy Brick, posiada baterię o pojemności 4000 mAh, która zapewnia aż dwadzieścia godzin nieprzerwanego odtwarzania dźwięku w najwyższej jakości. Dodatkowo, model ten wyposażony jest w funkcję Powerbank, dzięki której naładujemy rozładowany smartfon lub inne urządzenie.Największy głośnik – Chunk – to doskonały wybór dla miłośników wzornictwa oraz muzyki. Dzięki zastosowaniu technologii DSP i pasywnemu basowi, można głośno odtwarzać ulubione melodie i niezależnie od głośności cieszyć się fantastycznym dźwiękiem z głębokim basem. Model ten, podobnie jak Brick, posiada wydajną baterię działającą przez dwadzieścia godzin oraz podobnie posłuży nam jako Powerbank.

Rubinowa odsłona znanych i cenionych modeli produktów Fresh’n’Rebel przypadnie do gustu każdemu, kto lubi brzmienie wysokiej jakości oraz niebanalne wzornictwo. Na wiosnę jak znalazł!

Więcej na www.hama.pl

Źródło: informacja prasowa.