Rośnie rodzina urządzeń audio Bluetooth marki IFROGZ. Na rynku debiutują dzisiaj produkty Coda oraz InTone

IFROGZ, marka należąca do firmy ZAGG specjalizującej się w dostarczaniu innowacyjnych akcesoriów mobilnych ogłosiła dzisiaj podczas Mobile World Congress w Barcelonie, że rozszerza ofertę urządzeń audio Bluetooth o słuchawki douszne, nauszne oraz głośnik z serii Coda, a także bezprzewodowe słuchawki douszne InTone.

Dotychczasowe portfolio urządzeń audio IFROGZ od momentu wprowadzenia na rynek pod koniec 2016 roku zebrało wiele nagród oraz pozytywnych recenzji użytkowników i ekspertów, którzy doceniali jakość oraz walory użytkowe produktów. Teraz marka IFROGZ wzmacnia ofertę i zwiększa wybór o serię Coda, w skład której wchodzą słuchawki douszne oraz nauszne Bluetooth a także bezprzewodowy głośnik, który z łatwością można współdzielić przez kilka urządzeń przenośnych. Listę nowości zaprezentowanych podczas MWC 2017 w Barcelonie uzupełniają słuchawki douszne InTone. Wszystkie nowe rozwiązania IFROGZ są w atrakcyjnych cenach, dostępnych dla wszystkich, również dla tych, którzy jeszcze m.in. z nawyku korzystają ze słuchawek przewodowych.

Wszystkie słuchawki i głośniki szybko i bezproblemowo parują się m.in. ze smartfonami, tabletami, odtwarzaczami mp3 i smartwatchami. Ponadto użytkownicy mogą intuicyjnie sterować słuchawkami poprzez dziecinnie prosty w obsłudze panel kontrolny. Nowe urządzenia IFROGZ oferują godziny przyjemnego słuchania – samotnie lub z przyjaciółmi.

„Jesteśmy podekscytowani, że możemy ciągle na nowo definiować oczekiwania klientów względem stosunku jakości do ceny rozwiązania” – powiedział Dermot Keogh, dyrektor działu International Product Management w firmie ZAGG. „IFROGZ kontynuuje misję tworzenia najlepszych rozwiązań w obszarze audio Bluetooth i nowa seria Coda się w nią idealnie wpisuje. Produkty te oferują bowiem wyjątkowe funkcje oraz dźwięk, niezależnie od tego czy korzystasz ze słuchawek bezprzewodowych czy lekkiego przenośnego głośnika.”

Oferta produktów IFROGZ audio Bluetooth została poszerzona o następujące rozwiązania:

Słuchawki douszne Coda Wireless
Wysokiej jakości bezprzewodowe słuchawki douszne w niskiej cenie. Produkt ten wyróżnia szeroka oferta nowoczesnych kolorów oraz wtyczki douszne o głębokości 10 mm. Słuchawki bezprzewodowe Coda łączą w sobie lekkość oraz magnetyczny klips pozwalający przyczepić panel kontrolny do ubrania.

443_9_coda_wireless_earbuds_-_black

Słuchawki nauszne Coda Wireless
Osobom poszukującym słuchawek nausznych powinny spodobać się bezprzewodowe słuchawki Coda o membranach o średnicy 40mm dla mocnego, wyraźnego brzmienia oraz wyraźnie lepszej jakości dźwięku. Jedno pełne ładowanie powinno wystarczyć na 8-10 godzin słuchania. Słuchawki są wygodne, wyściełane, a co za tym idzie miękkie, sprawiają, że muzyka Cię otacza. Częścią zestawu jest kabel AUX 3.5m jest, dlatego możesz słuchać muzyki również wtedy, gdy zabraknie energii.

Słuchawki bezprzewodowe InTone Wireless
InTone Wireless to słuchawki bezprzewodowe, które charakteryzuje ergonomiczny design sprawdzony przez markę IFROGZ w całej serii urządzeń. Produkt ten oferuje wysoki komfort słuchania, a wtyki douszne o głębokości 14mm pozwalają cieszyć się muzyką i połączeniami telefonicznymi z równoczesnym kontaktem z dźwiękami otoczenia.

Głośnik bezprzewodowy Coda Wireless (2)

Głośnik bezprzewodowy Coda Wireless
Coda Wirelress to głośnik o eleganckiej, lekkiej konstrukcji, który wykorzystuje wydajne membrany o średnicy 40mm i 360° wielokierunkowe głośniki, aby stworzyć wrażenie, że dźwięk wypełnia całe pomieszczenie. Urządzenie posiada wbudowany mikrofon dlatego może być z powodzeniem wykorzystywane podczas konferencji telefonicznych i online w godzinach pracy. Prosty w obsłudze panel sterowania zapewnia wygodną i bezproblemową kontrolę nad głośnikiem. Jedyny warunek to odległość użytkownika od urządzenia – nie może przekroczyć 10 metrów. Jedno ładowanie głośnika powinno wystarczyć na ponad 4 godziny grania muzyki.

Słuchawki z serii Coda objęte są programem Earbudtips for life™ – ograniczoną gwarancją dożywotnią, co oznacza, że IFROGZ wymieni lub naprawi zużyte lub uszkodzone wkładki douszne.

Dostępność:
Nowe produkty audio IFROGZ są dostępne na www.zagg.com i u wiodących sprzedawców detalicznych na całym świecie.

Źródło: informacja prasowa.