Robot inny niż wszystkie

Mimo pasji do gotowania, nie zawsze znajdujemy czas by przygotować pracochłonne i efektowne dania. Z pomocą przychodzą nam roboty gotujące, których jest ostatnio bardzo duży wybór. Jednym z najlepiej wyposażonych, który zastępuje jednocześnie wiele innych sprzętów kuchennych jest robot Kohersen CY021, który pomoże ci na nowo odnaleźć przyjemność z gotowania.

Chociaż misja każdego kuchennego robota gotującego jest podobna, a mianowicie wyręczenie nas w przygotowywaniu posiłków, to robot robotowi nie równy. Różnią się między sobą dostępnością bazy przepisów, mocą, akcesoriami i dołączoną aplikacją. Różnice te potrafią być diametralne.

Przepisy na każdą porę dnia i roku, całkowicie za darmo

Nie masz pomysłu co przygotować na śniadanie, obiad czy kolację? Robot Kohersen CY021 ci podpowie. Możesz do woli bezpłatnie skorzystać z bazy 300 gotowych przepisów, a setki kolejnych możesz pobrać z przepisów dostępnych w chmurze. Wszystkie są dopracowane, sprawdzone przez gospodynie domowe oraz technologa żywności. Dodatkowo, możesz tworzyć własne przepisy i zapisywać je w pamięci robota.

Gotowanie, duszenie, pieczenie ciasta

By w kuchni zadziały się czary wystarczy wybrać na wyświetlaczu jeden z 18 automatycznych programów Kohersen CY021. Do wyboru mamy m.in.: bulion, zupę krem, duszenie czy po prostu gotowanie. Z kolei funkcją, którą pozwala zachować wiele substancji odżywczych w potrawach jest gotowanie na parze. Zastanawiasz się nad menu śniadaniowym? Robot bez problemu przyrządzi błyskawicznie owsiankę, jogurt, smoothie lub kleik ryżowy. A jeśli masz ochotę na ciasto drożdżowe to możesz liczyć, że robot za ciebie je wyrobi, wymiesza składniki lub ubije pianę. Jeśli wolisz przejąć inicjatywę, możesz ustawić własne parametry: czasu, prędkości, temperatury oraz mocy grzania za pomocą zakładki „Zrób to sam”.

Akcesoria w komplecie 

Na czym jeszcze polega przewaga robota Kohersen CY021? W zestawie z urządzeniem otrzymujesz wyjątkowe akcesoria. Do mieszania pizzy masz specjalną łopatkę, która zrobi za ciebie ciasto w 3 minuty. Do smażenia przydaje się mieszadło saute, które nie potnie składników, a do gotowania na parze – łatwa w czyszczeniu dwupoziomowa misa, która mniej przywiera. Z kolei odłączana waga gwarantuje precyzję w odmierzaniu, w odróżnieniu do wagi wbudowanej, z której trudno odjąć nadmiarową ilość składników po wsypaniu do kielicha. Dodatkowo dzięki bardzo stabilnej aplikacji mobilnej obsługiwanej przez TUYA możesz wygodnie sterować robotem za pomocą smartfona. I co ważne nie musisz się nawet martwić o czyszczenie – robot kuchenny Kohersen CY021 posiada automatyczny program, dzięki któremu sam wyczyści swoją misę.

Duża moc, wiele możliwości

Ponieważ robot wielozadaniowy posiada możliwości pozwalające na wykonywanie większości zadań kuchennych, a zatem powinien mieć wystarczającą moc, by im sprostać, czyli powyżej 900 W. Robot kuchenny Kohersen CY021 wyposażony został w bardzo mocny silnik i moc grzewczą aż 2000 W. Takie parametry pozwalają na dowolne eksperymenty kulinarne przy rozsądnym zużyciu energii.

Pod kolor kuchni

Miłośnicy estetyki wnętrz, zapaleni dekoratorzy mają wybór z 3 ponadczasowych wariantów kolorystycznych robota, których popularności nie zmieni żadna moda. Możesz tworzyć z nich kompozycje kontrastowe lub ton w ton, do których robot sam się dopasuje.

 

Wszystkie produkty marki Kohersen® oraz wiele ciekawych przepisów znajdziesz na stronie https://www.kohersen.pl/
 

Źródło: Informacje prasowe