RAZER NA NOWO DEFINIUJE MOBILNĄ ROZGRYWKĘ. PRZEDSTAWIAMY KISHI V2 PRO ORAZ EKSKLUZYWNĄ LINIĘ KISHI V2 XBOX EDITION. RAZER EDGE WRESZCIE DOSTĘPNY W EUROPIE

Firma Razer, wiodąca na świecie lifestylowa marka marka dla graczy, po raz kolejny rozpaliła świat gier mobilnych swoimi najnowszymi produktami. Firma poinformowała o szerokiej dostępności Kishi V2 Pro, pojawieniu się Razer Edge w Europie i Azji oraz o nowych edycjach Xbox: Kishi V2 na iPhone’a i Kishi V2 Pro na systemy Android.

„W Razerze wierzymy w przesuwanie granic tego, co możliwe w grach mobilnych” – powiedział Alvin Cheung, Senior Vice President w dziale Hardware Business Unit Razera. „Dzięki linii Kishi V2 i większej dostępności Razer Edge, umożliwiamy graczom korzystanie z pełnego potencjału gier mobilnych”.

Razer Kishi V2 Pro for Android – mobilna rozgrywka na poziomie ekstremalnym

Zrodzony z obsesji na punkcie najwyższej jakości rozgrywki mobilnej, Kishi V2 Pro początkowo był tylko częścią zestawu wraz z Razer Edge, ale teraz będzie sprzedawany także osobno,  stając się szeroko dostępny dla entuzjastów mobilnego grania.

Aby zapewnić rozgrywkę o jakości zbliżonej do konsol, Kishi V2 Pro zapewnia najwyższe osiągi dzięki bardzo niskiemu opóźnieniu podczas grania, ładowaniu przelotowemu i dźwiękowi 3,5 mm. Dla jeszcze większej wygody i lepszych wrażeń kontroler został wyposażony w technologię haptyczną HyperSense oraz rozsuwany mostek pozwalający na jego dopasowanie do różnych modeli smartfonów. Co w połączeniu z aplikacją Razer Nexus 3.0, zamienia granie w głębokie doświadczenie.

Razer Edge – udoskonalona rozgrywka mobilna

Po zdominowaniu Stanów Zjednoczonych, rewolucyjny Razer Edge debiutuje w wybranych regionach Europy i Azji.

Zasilane przez gamingową platformę Snapdragon G3x Gen 1 i wyposażone w 6,8-calowy wyświetlacz AMOLED z żywymi i intensywnymi kolorami oraz z płynną częstotliwością odświeżania 144 Hz, to przenośne zjawiskowe urządzenie zanurza graczy w świat gier AAA w dowolnym miejscu i czasie.

Linia Razer Kishi V2 Xbox Edition – płynne połączenie konsoli z urządzeniami mobilnymi

Zaprojektowane we współpracy z Xbox, oficjalnie licencjonowane, kontrolery Xbox Edition to najnowsze osiągnięcie Razera w dziedzinie mobilnej rozgrywki. Razer Kishi V2 Pro dla Androida (Xbox Edition) i Kishi V2 dla iPhone’a (Xbox Edition) bazują na dziedzictwie wielokrotnie nagradzanych urządzeń przenośnych i pozwalają na granie w setki tytułów AAA na mobilnych platformach iOS i Android. Kontrolery te oferują precyzyjne sterowanie, ergonomiczny komfort użytkowania oraz kultowy układ przycisków z Xboksa oraz białe estetyczne wykończenie.

Linia Razer Kishi V2 Xbox Edition to coś więcej niż tylko kontroler; to świadectwo stałej współpracy Razera i Xboksa, mającej na celu zaoferowanie graczom najlepszych wrażeń z gier AAA niezależnie od ich lokalizacji – wykraczając poza tradycyjne ograniczenia związane z koniecznością przebywania w pobliżu konsoli. Te przełomowe kontrolery są dostępne wyłącznie w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie.

Razer Nexus 3.0 – odblokuj nowy wymiar gier mobilnych

Aplikacja Razer Nexus 3.0, która została zaprezentowana na początku tego miesiąca, to prawdziwa skarbnica dla użytkowników Razer Edge i Kishi V2, i to bez dodatkowych kosztów. Użytkownicy mogą zagłębić się w ogromną bibliotekę i odkrywać oraz uruchamiać tysiące gier.

Zarówno na systemie iOS, jak i na Android, wyselekcjonowane kategorie i regularnie odświeżane listy gier w połączeniu z automatycznie odtwarzanymi zwiastunami upraszczają odkrywanie nowych gier. Dla tych, którzy marzyli o tym, aby gra działająca wyłącznie na ekranie dotykowym była kompatybilna z kontrolerem, przygotowano tryb wirtualnego kontrolera (na Androidzie). Razer Nexus 3.0 jest dostępny bezpłatnie w sklepach Google Play i iOS App Store.

Te przełomowe produkty są świadectwem zaangażowania Razera w ulepszanie wrażeń z rozgrywki dla lojalnej społeczności entuzjastów.

Aby dowiedzieć się więcej o linii Razer Kishi, prosimy odwiedzić stronę Razer.com.

CENA I DOSTĘPNOŚĆ

Razer Kishi V2 Pro for Android
149.99€ sugerowana cena detaliczna
Razer.com, sklepy RazerStores oraz autoryzowani sprzedawcy – 23 sierpnia 2023

Razer Edge – na razie dostępny tylko na wybranych rynkach Europy oraz Azji i Pacyfiku

499.99€ sugerowana cena detaliczna
Razer.com, sklepy RazerStores oraz autoryzowani sprzedawcy – 23 sierpnia 2023

Razer Kishi V2 for iPhone (Xbox Edition) – dostępne tylko w USA oraz Kanadzie
$119.99 USD
Razer.com, sklepy RazerStores oraz autoryzowani sprzedawcy – 23 sierpnia 2023

Razer Kishi V2 Pro for Android (Xbox Edition) – dostępne tylko w USA oraz Kanadzie
$149.99 USD
Razer.com, sklepy RazerStores oraz autoryzowani sprzedawcy – 23 sierpnia 2023

Razer Kishi V2 for iPhone oraz Razer Kishi V2 for Android oba urządzenia są nadal dostępne na całym świecie sugerowanej cenie detalicznej 119.99€.

 

 

źródło: informacje prasowe