Razer Moray – ergonomiczne monitory dokanałowe z certyfikatem THX dla graczy i streamerów

Dzięki wysokiej jakości dźwięku, doskonałej izolacji szumów i najwyższemu komfortowi użytkowania,  Razer wkracza na nowe terytorium, zaspokajając potrzeby graczy i streamerów.

 

Razer, wiodąca globalna marka lifestylowa dla graczy, podniosła dziś poprzeczkę w obszarze dźwięku w grach, wprowadzając na rynek swoje pierwsze w historii monitory dokanałowe (in-ear monitor, IEM) – Razer Moray.

Słuchawki zostały zaprojektowane z myślą o najbardziej wymagających graczach i streamerach. Te przełomowe monitory łączą komfort użytkowania z niezrównaną jakością dźwięku, tworząc nowy wzorzec dla słuchawek wykorzystywanych w długich, lecz niemęczących uszy, sesji rozgrywek i transmisji online.

„Premiera Moray to nowy, ekscytujący rozdział w historii Razera” — powiedział Alvin Cheung, starszy wiceprezes działu Razer Hardware Business Unit. „To ewolucja dźwięku w grach, zaprojektowana tak, aby równocześnie zaoferować streamerom dźwięk w wysokiej rozdzielczości i komfort użytkowania przez cały dzień. Dzięki Razer Moray zapewniamy wyjątkową jakość dźwięku typową dla monitorów dokanałowych nie tylko streamerom, ale także graczom. Z dumą ogłaszamy również, że urządzenia uzyskało pożądaną na całym świecie certyfikację THX  – złoty standard jakości dźwięku „.

Certyfikat THX: powszechnie uznawany złoty standard dźwięku o wysokiej wierności

Dzięki certyfikatowi THX — uznawanemu na całym świecie gwarancji jakości, spójności i osiągów, Razer Moray wnosi wrażenia z rozgrywki i przesyłania strumieniowego dźwięku na nowy wyższy poziom.

Moray zostały przetestowane i zoptymalizowane przez wiodących ekspertów audio. Monitory zapewniają klarowne wokale i dialogi, brak zniekształceń oraz doskonałą izolację szumów, a także gwarantują najwyższe standardy dźwięku zarówno w grach, jak i podczas przesyłania strumieniowego. Certyfikat daje słuchaczom pewność, że od razu po wyjęciu z pudełka słuchawki oddadzą prawdziwe zamierzania artysty, łącząc sztukę, technologię i dynamikę rzeczywistych środowisk odsłuchowych.

Hybrydowa konstrukcja akustyczna z dwoma przetwornikami, zapewniającymi wyjątkowy dźwięk

Moray wyposażono w hybrydową konstrukcję akustyczną z dwoma przetwornikami. Przetwornik armaturowy zapewnia krystalicznie czyste tony wysokie, zaś przetwornik dynamiczny dostarcza głębokie i bogate basy.

Rezultatem jest wyjątkowa jakość dźwięku, która sprawi, że streamerzy zanurzą się w dźwiękach na wiele godzin.

 

Ergonomiczna konstrukcja zapewniająca wygodę i dopasowanie przez cały dzień użytkowania

Zgodnie z tradycją, Razera zadbał o ergonomiczną doskonałość. Moray zapewniają wygodę użytkowania podczas długich sesji przesyłania strumieniowego.

Ich niskoprofilowy, ergonomiczny kształt zapewnia idealne dopasowanie, eliminując  nacisk na głowę i uszy. Jest to rozwiązanie znacznie przewyższające rozwiązania znane z tradycyjnych zestawów słuchawkowych.

Doskonała pasywna izolacja szumów zapewniająca najwyższą koncentrację podczas streamingu

Moray to coś więcej niż tylko monitory dokanałowe (IEM); to prawdziwa potęga pomocna przy tworzeniu treści cyfrowych. Doskonała pasywna izolacja akustyczna, zdolna do blokowania hałasu do -36 dB, sprawia, że znikają czynniki przyczyniające się do rozpraszanie uwagi. Streamerzy mogą skoncentrować się na tworzeniu angażujących treści i przyciąganiu uwagi odbiorców.

Wysokiej jakości przewody nauszne w oplocie zapewniające niczym nie przerwaną transmisję streaming

Razer Moray są wyposażone w elastyczne przewody wykonane z miedzi beztlenowej (OFC) i w złącze MMCX. Słuchawki zostały zaprojektowane tak, aby ich codzienne użytkowanie pozostawało niezauważalne. Wysokiej jakości nauszne kable w oplocie zapewniają, że słuchawki pozostają bezpieczne, podczas gdy streamerzy zabawiają swoich fanów.

Streamuj zawsze i wszędzie dzięki niestandardowym końcówkom dousznym i futerałowi do przenoszenia słuchawek

Dzięki trzem rodzajom nakładek dousznych w różnych rozmiarach, Moray gwarantują optymalny komfort i izolację akustyczną. Zapakowane w przenośny, odporny na zachlapanie futerał są gotowe do tworzenia i przesyłania strumieniowego z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie.

 

Odważne wejście Razera do segmentu monitorów dokanałowych IEM oznacza sejsmiczną zmianę w krajobrazie gamingowego i strumieniowego przesyłania dźwięku. Dzięki połączeniu hybrydowej konstrukcji akustycznej, składającej się z dwóch przetworników, zapewniających pełen zakres dźwięku, wyjątkowej pasywnej izolacji szumów i niezrównanego komfortu podczas całodziennego przesyłania strumieniowego lub grania, Moray są nową potęgą w dziedzinie dousznego dźwięku do przesyłania strumieniowego.
Aby dowiedzieć się więcej o Razer Moray, prosimy odwiedzić stronę Razer.com.

CENA I DOSTĘPNOŚĆ

149.99€ sugerowana cena detaliczna

 

Źródło: Informacje prasowe