Ravcore Javelin z War Thunder!

Ravcore nawiązał współpracę z firmą Gaijin, producentem gry War Thunder, w ramach której do sprzedaży trafiły pakiety specjalne joysticka Javelin z zestawem bonusowym War Thunder. Ponadto producent dodał Ravcore Javelin do listy urządzeń prekonfigurowanych w grze, dzięki czemu po podłączeniu można w grze od razu wybrać urządzenie z listy z konfiguracją przygotowaną przez Gaijin.

ravcore-javelin

Do sprzedaży trafiły właśnie joysticki z zestawem bonusowym War Thunder o wartości 43 PLN, w skład którego wchodzą:

  • samolot PREMIUM D520,
  • malowanie Polskich Sił Powietrznych,
  • 500 Złotych Orłów.

Podczas Warsaw Games Week (Warszawa, 23-25 października) oraz PGA (Poznań Game Arena, 21-23 października) joystick Ravcore Javelin z dodatkami War Thunder będzie można kupić w promocyjnej cenie, uprzednio testując gona dedykowanym stanowisku do gry w strefie RAVCORE.

Joystick Javelin to nowość od firmy Ravcore. Bezstykowe, magnetyczne czujniki w joystiku zapewniają dużą precyzję oraz wytrzymałość nawet przy długim i intensywnym użytkowaniu. Javelin oferuje także możliwość skonfigurowania aż 29 poleceń w 2 trybach, dzięki czemu podczas rozgrywki nie ma potrzeby używania dodatkowo klawiatury czy myszy. Więcej informacji o sprzęcie można znaleźć na stronie www.ravcore.com/produkty/javelin.

Wszystkie produkty Ravcore, po zarejestrowaniu na ravcore.com, objęte są przez 12 miesięcy od daty zakupu rozszerzoną gwarancją door-to-door – wszelkie niedogodności i koszty związane z obsługą serwisową producent bierze na siebie. Wystarczy zgłosić potencjalny problem, a Ravcore zajmie się resztą.

Źródło: Informacja prasowa.