Rapoo N1162 –przewodowa mysz do pracy biurowej

Na komfort i efektywność naszej pracy wpływ mają między innymi narzędzia z jakich korzystamy. Jeśli Twoją codziennością jest praca przy komputerze, mamy pomocnika w sam raz dla Ciebie – przewodowa mysz Rapoo N1162, która sprawdzi się podczas wypełniania arkuszy kalkulacyjnych, poruszania się w aplikacjach i programach oraz surfowania w Internecie.

Myszka N1162 została wyprofilowana zgodnie z potrzebami osób zarówno prawo jak i lewo ręcznych. Ergonomiczny kształt gryzonia przekłada się na mniejsze zmęczenie dłoni podczas wielogodzinnej pracy przy komputerze. Na spodzie znajdują się cztery ślizgacze umożliwiające płynny ruch gryzonia. Obudowa wykonana została z dobrej jakości, przyjemnych w dotyku materiałów. Mysz posiada przewód o długości 1,2m zakończony złączem USB, a do jej instalacji nie są potrzebne dodatkowe pliki, wystarczy podłączyć kabel USB do komputera i N1162 jest gotowa do pracy.

N1162_mouse_black_front

Za komfort naszej pracy odpowiada nie tylko ergonomiczny kształt obudowy, ważnym elementem jest sensor optyczny o rozdzielczości 1000 DPI zapewniający płynność, dokładność oraz kontrolę nad myszą. Codzienną pracę lub przeglądanie Internetu ułatwia możliwość swobodnego i precyzyjnego przewijania w górę i w dół. Idealnie sprawdzi się do tego antypoślizgowe kółko, w które została wyposażona myszka Rapoo N1162. Wymiary gryzonia to 119 mm x 64 mm x 38 mm, symetryczna obudowa wygląda stylowo i pasuje do każdego biurka. Mysz dostępna jest w klasycznych kolorach – czarnym i białym.

Myszka N1162 jest najczęściej kupowaną w Polsce myszką przewodową marki Rapoo, dostępna jest w sprzedaży w cenie od 24 zł i objęta jest 24-miesięczną gwarancją.

Źródło: informacja prasowa.