Rapoo E2710 –bezprzewodowa klawiatura z touchpadem do obsługi multimediów

Dla wszystkich, którzy cenią wygodę i nowoczesny, minimalistyczny design Rapoo przygotował kompaktową klawiaturę z touchpadem, która umożliwia bezprzewodową obsługę domowych multimediów za pośrednictwem komputera czy laptopa, Media PC i Smart TV. Kompaktowa konstrukcja (5,6 mm grubości) i elegancki design (podstawa ze szczotkowanej stali nierdzewnej) zapewniają komfort i wygodę użytkowania bez względu na to czy korzystamy z klawiatury na kanapie, przy stoliku kawowym czy przy biurku. E2710 dostępna jest w dwóch wersjach kolorystycznych – czarnej i białej.

Klawiatura dzięki wydłużonej żywotności baterii pracuje około 6 miesięcy, komunikuje się z komputerem dzięki standardowi 2,4 GHz – wystarczy podłączyć nano odbiornik USB, zasięg sięga do 10m w zakresie 360°. Dzięki temu w wygodny sposób możemy oglądać ulubione filmy czy seriale korzystając z funkcji multimedialnych z poziomu kanapy.

E2710_White_45

Wyjątkowo smukła konstrukcja o grubości 5,6 mm (w najcieńszym miejscu) sprawia, że klawiatura jest lekka (186g), łatwa w obsłudze i elegancka. Obudowa wykonana (254 mm x 82 mm x 19 mm)jest ze szczotkowanej stali nierdzewnej, co zapewnia całej konstrukcji trwałość. Na spodzie znajdują gumowe nóżki, które stabilizują klawiaturę, gdy korzystamy z niej na blacie. Wyposażona została w 80 klawiszy w tym 13 klawiszy skrótów, pozwalających na wywołanie dodatkowych funkcji.E2710 to doskonałe rozwiązanie dla salonowych centrów rozrywki. Zintegrowany z klawiaturą touchpad pozwala na łatwą zdalną nawigację multimediami bez potrzeby korzystania z myszy, obsługuje proste gesty ułatwiając nam pracę z komputerem. Przesuwając dwa palce w górę i w dół lub na boki, możemy swobodnie poruszać się np. po stronach internetowych. W łatwy sposób możemy również powiększać i zmniejszać obraz, wystarczy gest „rozciągania” znany nam z ekranów smartfonów.

Klawiatura Rapoo E2710 dostępna jest w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej i białej i objęta jest 24-miesięczną gwarancją.

Źródło: informacja prasowa.