QUER przedstawia nowy rejestrator do zadań ekstremalnych

Marka QUER poszerzyła swoją gamę produktów o wideorejestrator, który przypadnie do gustu nie tylko kierowcom, ale przede wszystkim miłośnikom ekstremalnych przeżyć. QUER Supreme o sygnaturze KOM0804 dzięki zaawansowanej stabilizacji obrazu, szerokokątnemu obiektywowi oraz trwałej, wodoszczelnej i kompaktowej obudowie w każdych warunkach rejestruje doskonałej jakości materiały fullHD. Zaletą rejestratora jest też moduł Wi-Fi, który pozwala śledzić rejestrowany obraz na urządzeniu mobilnym.

QUER Supreme został stworzony z myślą o osobach ceniących sobie funkcjonalność. Rejestrator posiada obiektyw klasy A+ z kątem widzenia 170 oraz umożliwia rejestrację obrazu w rozdzielczościach 1080P, 720P, VGA oraz QVGA przy 30 klatkach na sekundę. Dzięki wbudowanemu mikrofonowi urządzenie wraz z obrazem może rejestrować także dźwięk. Dodatkową zaletą rejestratora KOM0804 jest opcja wykonywania zdjęć w rozdzielczości do 12Mpix z możliwością wyboru trybu fotografowania. W zależności od preferencji użytkownik może wykonać pojedyncze zdjęcie lub całą serię, a ponadto skorzystać z trybu samowyzwalacza. Zastosowany ciekłokrystaliczny ekran LCD o przekątnej 1,5” ułatwia nawigowanie po menu urządzenia oraz pozwala odtwarzać zarejestrowane filmy i zdjęcia uprzednio zapisane na karcie microSD.
Dużą zaletą rejestratora QUER jest wbudowany moduł Wi-Fi, dzięki któremu po zainstalowaniu aplikacji iSPO CAM, rejestrowany obraz można śledzić na tablecie lub smartfonie. Funkcjonalność urządzenia zwiększa też zastosowanie G-sensora, który zapisuje nagranie w momencie kolizji lub wypadku oraz czujnika ruchu, dzięki któremu rejestrator przechodzi w stan czuwania, gdy obraz pozostaje bez zmian.kom0804
Rejestrator pracuje w oparciu o wymienną baterię o pojemności 900mAh, która pozwala na nieprzerwane rejestrowanie materiałów w najwyższej jakości przez ponad godzinę. Wszystkie funkcje zostały zamknięte w kompaktowej obudowie, której waga to niespełna 59g. Jak przystało na kamerę sportową bardzo szeroki jest też zestaw akcesoriów dołączonych do rejestratora QUER Supreme. Użytkownik odnajdzie w nim m.in. wodoodporną obudowę pozwalającą na nagrywanie filmów do 60m pod wodą. Ponadto w zestawie znajdują się też uchwyty i mocowania, dzięki którym można swobodnie przyczepić rejestrator zarówno na kasku, jak też w samochodzie, rowerze czy innym pojeździe.

Sugerowana cena detaliczna: 299 zł.

Źródło: Informacja prasowa

Artykuł w dziale: News