Przygotuj się na lato w plenerze!

Dla dzieci to czas wakacji, dla dorosłych okres, w którym można planować urlop. Piękna pogoda zachęca do spędzania wolnych chwil plenerowo – w ogródkach i na działkach. Trzeba się do tego dobrze przygotować, a my podpowiemy jak zrobić to w kreatywny i praktyczny sposób.                                                              

Chcemy, by nasza działka czy ogród zawsze wyglądała pięknie i zachwycała nie tylko nas, lecz także znajomych, których zapraszamy na wspólny relaks.

Przy dekorowaniu takiej przestrzeni możemy wybierać w kolorach, stylach i wzorach, jak również w elementach. Możemy także postawić na jeden motyw, którego wszystkie detale komponują się w jedną całość, na przykład figurki ogrodowe, które przedstawiają postacie z jednej bajki, bądź tworzą wspólnie jakąś historię. Alternatywą może być skupienie się na kilku wyrazistych szczegółach. Jeżeli zdecydujemy się na taki wystrój, to ważną rzeczą jest wybranie fragmentów przestrzeni, które chcemy wyeksponować. Naszym zdaniem, ciekawym detalem będą poduszki. Są one o tyle funkcjonalne, że nie tylko pięknie wyglądają, lecz także posłużą gościom za siedzenia czy oparcia. Innymi elementami, na które warto postawić mogą być na przykład ceraty, doniczki, świeczniki, zasłonki w altance itp.

Lato, to idealny czas na spontaniczne spotkania, dlatego warto pomyśleć o stałym zestawie naczyń i sztućców na naszej działce. Plenerowe naczynia pozwalają nam na dużą dozę dowolności – możemy dobrać wszystkie elementy w jednym kolorze czy motywie, jak i pomieszać wzory ze sobą – nie będzie to żadnym faux pas. Przy tej okazji chcemy wspomnieć też o wszelkiego rodzaju pojemnikach do przenoszenia jedzenia. Przyprawione mięso na grilla, sałatki, ciasta, ciasteczka – dzięki pojemnikom w bezpieczny i łatwy sposób przyniesiemy wszystko na imprezę.

KiK_poduszki

To tylko niektóre z pomysłów na wyposażenie działki czy ogrodu. Zachęcamy do bawienia się dekoracjami i akcesoriami. Nie tylko upiększy to przestrzeń, lecz także sprawi nam dużo radości.

Źródło: Informacja prasowa