Przemierzaj miasto nowymi e-hulajnogami KS3 i KS4 od Sharp

Firma Sharp Consumer Electronics ogłosiła właśnie wprowadzenie na rynek swoich najnowszych produktów – e-hulajnóg KS3 i KS4. Te elektryczne hulajnogi to doskonały sposób na poruszanie się po mieście, niezależnie od tego, czy chodzi o dojazdy do szkoły, spotkania z przyjaciółmi, czy też o rekreacyjną przejażdżkę. Dzięki zamontowanym fabrycznie kierunkowskazom, kierujący mogą poruszać się po ulicach łatwiej i bezpieczniej.

E-hulajnoga KS3 została zaprojektowana z myślą o trwałości i jest wyposażona w pełne koła, które poradzą sobie w każdej miejskiej dżungli. Jest również niezwykle praktyczna, posiada port ładowania USB i opcjonalny uchwyt na telefon, dzięki czemu użykownicy mogą być zawsze w kontakcie lub skorzystać z nawigacji, gdy znajdują w ruchu. E-hulajnoga KS3 jest łatwa w obsłudze, a aplikacja Sharp Life zapewnia dodatkowo pełną kontrolę nad ustawieniami i trybami pracy, w tym nad przednim światłem i regulowanym oświetleniem pod podwoziem hulajnogi.

E-hulajnoga KS4 podnosi poprzeczkę, zapewniając przyjazny dla środowiska i wygodny sposób na szybkie podróżowanie. Pompowane 10-calowe koła i świetne tylne zawieszenie przenoszą komfort jazdy na inny poziom. Duży, czytelny wyświetlacz daje jeszcze większą kontrolę nad parametrami podczas jazdy, a wyposażenie w port USB pozwala na podłaczenie rozładowanego telefonu. Podobnie jak KS3, urządzenie można łatwo kontrolować i obsługiwać za pomocą aplikacji Sharp Life.

Jedną z najbardziej godnych uwagi cech e-hulajnóg KS3 i KS4 jest wyposażenie ich w kierunkowskazy. Wskaźniki te zapewniają kierującym dodatkowy poziom bezpieczeństwa podczas poruszania się po ulicach – zwłaszcza w obszarach o dużym natężeniu ruchu, poinformują innych uzytkowników drogi o naszych zamiarach – a tym samym  zmniejszają ryzyko wypadków i kolizji.

„Jesteśmy podekscytowani możliwością wprowadzenia na rynek naszych najnowszych e-hulajnóg” – mówi Kai Thielen, dyrektor ds. marketingu w firmie Sharp Consumer Electronics. „Wierzymy, że te hulanjogi zapewnią przyjemny, wygodny i przyjazny dla środowiska sposób podróżowania po mieście. Nasze e-hulajnogi KS3 i KS4 oferują wszechstronne rozwiązanie dla wszystkich potrzeb transportowych, od szybkiego sposobu przemieszczania się po mieście, po relaksującą przejażdżkę z przyjaciółmi.”

Firma Sharp Consumer Electronics jest zaangażowana w dostarczanie najnowocześniejszych produktów, które są zarówno innowacyjne, jak i przyjazne dla środowiska. Wprowadzając na rynek e-hulajnogi KS3 i KS4, firma robi kolejny krok w kierunku tego celu. Jeśli więc fani e-mobilności szukają prostego i przyjaznego dla środowiska sposobu podróżowania po mieście, powinni koniecznie zapoznać się z najnowszą ofertą firmy Sharp Consumer Electronics.

Więcej informacji na: www.sharpconsumer.pl

Cena i dostępność

E-hulajnogi Sharp KS3 i KS4 są dostępne od kwietnia 2023 w rekomendowanej cenie detalicznej 2499 zł oraz 3299 zł.

Źródło: Informacje prasowe