Przedstawiamy Razer Kitsune: kontroler do bijatyk z przełącznikami optycznymi, który zapewnia najwyższą jakość bijatyk

Ponieważ Street Fighter 6 niedługo trafi na półki sklepowe, a kolejna era bijatyk jest już na horyzoncie, chcemy zapowiedzieć najnowszą broń, która będzie przełomem w grze: Razer Kitsune. To optyczny kontroler do gier przeznaczony dla PS5 i PC, który ma na celu na nowo zdefiniować wasze doświadczenia podczas bijatyk.

Razer Kitsune nie jest tradycyjnym kontrolerem do walki. To zaawansowany, ultraprecyzyjny kontroler z idealnym układem czterokierunkowych przycisków, który pozwala na eliminowanie błędów wejściowych oraz wykonywanie optymalnych poleceń. Możecie pożegnać się z wpadkami spowodowanymi przez joystick i powitać wysokiej jakości grę.  Nowy poczwórny układ przycisków daje dodatkową przewagę dedykowany profesjonalnym graczom bijatyk.

Co się kryje w środku? Opowiemy wiele więcej po oficjalnej prezentacji, ale już możemy zdradzić, że wyposażyliśmy Kitsune w nasze najnowocześniejsze niskoprofilowe linearne przełączniki optyczne Razera. Dzięki krótszemu czasowi aktywacji i błyskawicznej reakcji na działania zyskacie szybkość i precyzję, a to pozwoli wam zmaksymalizować kombosy i lepiej kontrolować pozycję neutralną. Koniec z tradycyjnymi przyciskami na standardowych fight stickach. Chcemy, aby społeczność gier walki razem z nami była częścią historii i korzystała z technologii wykorzystanych w klawiaturach najwyżej jakości.

Co najważniejsze, Razer Kitsune został opracowany w ścisłej współpracy z firmą Capcom, dzięki czemu nie tylko spełnia, ale i przewyższa potrzeby gry na profesjonalnym poziomie. Stosując się do wszystkich standardów Capcom Pro Tour, konstrukcja zestawu Kitsune ściśle przestrzega przepisów, w tym zgodności z najnowszymi zasadami sterowania podczas walki. Dzięki temu sprzęt jest gotowy do użycia podczas profesjonalnych zawodów.

Chcemy, aby Razer Kitsune był idealnym przenośnym towarzyszem każdego gracza – od podróżującego profesjonalisty, po uczestnika często odwiedzającego lokalne turnieje. Sprzęt jest smukły i przenośny, a jego obudowa zapewnia łatwe przechowywanie i konfigurację. Wygodnie mieści się w plecaku, a odłączany kabel USB typu C eliminuje kłopoty z ciągłym zwijaniem i rozwijaniem.

Więcej szczegółów wkrótce!

 

 

Źródło: Informacje prasowe