Prestigio Wize A3 – mądry wybór

Prestigio, międzynarodowy producent urządzeń mobilnych, elektroniki użytkowej oraz akcesoriów, wprowadza do sprzedaży podstawowy model smartfona Wize A3, dzięki któremu użytkownik może obcować z multimediami, internetem mobilnym oraz korzystać z dwóch slotów SIM.
– Rzut oka na specyfikację naszego najnowszego modelu z segmentu entry level może być miłym zaskoczeniem dla kupujących. Dwa rdzenie procesora zwiastują dużą wydajność, a obsługa slotu rozszerzeń microSD sprawia, że użytkownikowi nie zabraknie miejsca na dane. Również wersja systemu Android 4.4 jest jedną z nowszych, co czyni urządzenie użytecznym w dłuższej perspektywie – mówi Sylwia Koza, Western Europe Marketing & PR Manager Prestigio.
Jakie działania możemy podjąć przy użyciu modelu Wize A3? Oprócz tradycyjnych funkcji telefonu urządzenie oferuje transfer danych z prędkością pobierania do 21.1Mb/s, łączność Bluetooth 4.0 umożliwiającą parowanie z bezprzewodowym sprzętem audio lub szybkie przesyłanie plików w odległości do 10 metrów. Przednia kamerka to standardowa rozdzielczość VGA, dająca możliwość prowadzenia wideo rozmów poprzez komunikatory. Z tyłu obudowy zainstalowano matrycę aparatu 2MPx. Na pokładzie smartfona znajdziemy ponadto slot na kartę SD do 32 GB, którym rozbudujemy wewnętrzne 4GB oraz odbiornik GPS, służący do zadań nawigacyjnych i geolokalizacyjnych. Pracą modelu Wize A3 zarządza Android w wersji 4.4.

Wize A3
Wyświetlacz smartfona wykonano w technologii TN, której największą zaletą jest krótki czas reakcji, dzięki czemu urządzenie dobrze odnajdzie się w grach czy jako multimedialny odtwarzacz. 4.5-calowy ekran z łatwością obsłużymy jedną dłonią sięgając palcem do każdego z narożników, a rozdzielczość 480×854 pikseli na takiej przekątnej pozwoli na wygodną konsumpcję treści.
Dostępne są dwie wersje kolorystyczne urządzenia – klasyczna czerń i stonowany błękit.
Cena: 289 PLN

Źródło: Informacja prasowa.