Prestigio RoadRunner 320 – kompaktowy i wydajny rejestrator

Prestigio, dynamicznie rozwijająca się marka elektroniki użytkowej, obecna w 85 krajach, wprowadza do sprzedaży rejestrator samochodowy posiadający wszelkie potrzebne funkcjonalności oraz tryb nagrywania Full HD.

Ten przystępny cenowo wideo rejestrator pozwoli nagrać szczegółowe, dobrej jakości materiały z wycieczki czy weekendowego wyjazdu. Dzięki kompaktowemu rozmiarowi urządzenie jest praktycznie niewidoczne we wnętrzu samochodu. Wyświetlacz o przekątnej 2”, wykonany w technologii TFT LCD, pozwoli na bieżąco kontrolować zapis wideo. Model 320 posiada wszystkie niezbędne funkcje rejestratora, takie jak tryb nocny oraz detekcja ruchu, co sprawia że kierowca czuje się pewnie na drodze.

Kompaktowy design

Ważący 48 gram RoadRunner 320 zasługuje na nagrodę w kategorii mobilności. Stonowane wzornictwo i niewielkie wymiary to powody, dla których urządzenie będzie się komponowało z każdym wnętrzem.

Niesamowita jakość nagrań

Wysokiej jakości kamera o max rozdzielczości 1920×1080 (Full HD) pikseli pozwala rejestrować przejrzyste i szczegółowe materiały z prędkością 25 klatek na sekundę. Użytkownik może także robić statyczne zdjęcia używając 12MPx matrycy aparatu.

RR320

Duży wyświetlacz i szerokie kąty widzenia

Oglądaj zdjęcia oraz podgląd nagrania wideo na kolorowym, wysokiej rozdzielczości wyświetlaczu o przekątnej 2”, który wykonano w technologii TFT LCD.

Tryb nocny

Ta opcja pozwala na nagrywanie w warunkach słabego oświetlenia zewnętrznego. Sensor urządzenia sam dopasowuje się do aktualnie panujących okoliczności, co przekłada się na dobrej jakości nagranie. Bez względu na to czy prowadzimy zapis za dnia czy nocą otrzymujemy wyraźne i precyzyjne ujęcia.

Detekcja ruchu

Urządzenie wspiera tryb wykrywania ruchu, co oznacza, że proces nagrywania zaczyna się dopiero po odnotowaniu aktywności w pobliżu pojazdu. Takie rozwiązanie sprzyja oszczędzaniu przestrzeni na karcie SD, gdzie przechowywane jest nagranie.

Przystępna cena

Kupując Prestigio RoadRunner 320 użytkownik otrzymuje urządzenie zaprojektowane zgodnie z najnowszą technologią, którego cena jest niewygórowana.

Model RoadRunner 320 dostępny jest w cenie 199 zł.

Źródło: Informacja prasowa.