Premiera: nowa seria foteli Nitro w portfolio Genesis

Sprzęt dla graczy często kojarzy się z krzykliwym wzornictwem, jaskrawymi kolorami i podświetleniem LED. Ta stylistyka nie zawsze jednak pasuje do stonowanego wystroju wnętrza i bardziej zachowawczych gustów. Odświeżona wersja foteli Nitro G2 ma przekonać do siebie użytkowników nastawionych na komfort i minimalizm formy.

Genesis Nitro 440 G2 Black Mesh prezentuje optymalną równowagę jakości do ceny. Nowy wariant wyróżnia to, że na siedzisku oraz oparciu zastosowano przewiewny i komfortowy materiał SensiMesh™, mający zapewnić idealną wentylacją podczas wielogodzinnych sesji. W zrewidowanej wersji fotel wyposażony jest w miękkie regulowane podłokietniki oraz poduszki na wysokości odcinka szyjnego i lędźwiowego. Elegancką czerń fotela przełamuje czerwień z logo Genesis oraz stylowe przeszycia po bokach oparcia.

Model Nitro 550 G2 Grey to nowa odsłona tym razem w czarno-szarej kolorystyce. W odróżnieniu od innych wariantów kolorystycznych tego modelu, wersja Grey jest w całości pokryta wysokiej jakości szarą tkaniną z czarnymi wstawkami z eleganckiego weluru. Siedzisko z podpartej na pasach, odpornej na odkształcenia pianki to gwarancja komfortowej gry i pracy przez długie godziny.

Jak zapewnia producent topowy Nitro 720 Grey oferuje bezkompromisową wygodę obleczoną w czarno-szary wzór geometryczny z futurystycznym zacięciem. Za komfort odpowiada wyprofilowane siedzisko na pasach z wysokiej klasy pianką, poduszki w odcinku lędźwiowym i szyjnym oraz podłokietniki z regulacją 3D.

Powyższe modele wyposażone są także w solidną, metalową konstrukcję podstawy oraz duże 60 mm kółka. Zostały one wykonane w technologii CareGlide™ i mają gwarantować ochronę podłogi przed zarysowaniem. Dzięki sprawdzonej konstrukcji i nowym wariantom kolorystycznym każdy użytkownik powinien znaleźć coś dla siebie.

Nowe fotele z serii Nitro G2 trafiły do sprzedaży w prognozowanych cenach 649 zł za Nitro 440 G2 Black Mesh, 699 zł ze wersję Nitro 550 G2 Grey oraz 999 zł za model NITRO 720 Grey.

źródło: informacje prasowe