Premiera: Cooler Master przedstawia V Platinum V2: nowy standard w zasilaczach

Cooler Master, wiodący producent w dziedzinie sprzętu komputerowego zaprezentował dziś zasilacz V Platinum V2. Urządzenie zostało zaprojektowane z myślą o zastosowaniach wymagających dużej mocy. Nowa seria sprawdzi się w takich dziedzinach jak: uczenie maszynowe, sztuczna inteligencja i zaawansowane stacje robocze. Produkt dostępny będzie w trzech wariantach – 1100W, 1300W i 1600W.

„Cooler Master jest zaangażowany w przesuwanie granic technologii, a V Platinum V2 jest świadectwem tego trendu” – powiedział Jimmy Sha, dyrektor generalny Cooler Master. „Integrując funkcje redukcji hałasu i zarządzania termiką, stworzyliśmy zasilacz, który jest nie tylko niesamowicie wydajny, ale także wyjątkowo cichy, co czyni go idealnym wyborem dla profesjonalistów i entuzjastów poszukujących najwyższej wydajności”.

Kluczowe cechy V Platinum V2 obejmują:

– Ultra-cichy wentylator Mobius: V Platinum V2 wyposażono w zaawansowany wentylator Mobius, wyznaczający nowe standardy cichej pracy.

– Zoptymalizowana wydajność termiczna: anodowany radiator zasilacza zapewnia niższe temperatury komponentów, zwiększając trwałość i wydłużając żywotność.

– Obsługa ATX 3.1 z wytrzymałym kablem 12V-2×6: zgodność ze standardem ATX 3.1 i 90-stopniowy kabel 12V-2×6, to bezpieczeństwo i trwałość, a także gwarancja współpracy z następną generację komputerów.

– Konstrukcja z układem PFC: zaawansowany układ PFC redukuje straty mocy, zwiększa wydajność i minimalizuje zakłócenia.

– 12-letnia gwarancja: V Platinum V2 jest objęty 12-letnią gwarancją, oferując długoterminowy spokój ducha.

Więcej informacji i szczegółowe specyfikacje można znaleźć na stronie: https://www.coolermaster.com/catalog/power-supplies/#!/

źródło: informacje prasowe