PowerWalker VFI 10000 AT — zasilacz awaryjny o ogromnej mocy znamionowej

PowerWalker VFI AT to seria popularnych UPS-ów on-line z technologią podwójnej konwersji. Jej najciekawszym reprezentantem jest czołowy model o mocy znamionowej 10000 VA.

Zasilacz awaryjny PowerWalker VFI 10000 AT to produkt typu Tower cechujący się jednofazową pracą w trybie on-line. Model ten wyróżnia się mocą znamionową na poziomie 10000 VA / 9000 W i współczynnikiem mocy wyjściowej równym 0,9. Warta uwagi jest również wysoka sprawność wynosząca od 91 do 93% (w zależności od wybranego trybu pracy).

Omawiany UPS został wyposażony w technologię podwójnej konwersji i odznacza się szerokimi zakresami napięć wejściowych i obsługiwanych częstotliwości. Całość cechuje się także czystą falą sinusoidalną na wyjściu, funkcją EPO (awaryjne wyłączanie zasilania) oraz funkcją ROO (zdalne włączanie/wyłączanie). Użytkownik powinien być zatem spokojny o odpowiednie wsparcie dla generatora (AC) i liniową pracę nawet w niestabilnych sieciach.

PowerWalker VFI 10000 AT posiada m.in. slot dla zewnętrznych akumulatorów (EBM) oraz konfigurowalną ładowarkę, inteligentne gniazdo dla kart komunikacyjnych, a także wbudowany przełącznik obejścia serwisowego (MBS). Zasilacz ma wymiary 412 x 196 x 702 mm. Jak deklaruje producent, mimo profesjonalnego zastosowania urządzenie ma być łatwe w obsłudze.

Zasilacz PowerWalker VFI 10000 AT jest dostępny w polskich sklepach, a jego sugerowana cena została ustalona na poziomie 8459 zł.

źródło: informacje prasowe