Popeyes z okazji otwarcia pierwszej restauracji w Polsce rozda roczne vouchery na Chicken Sandwich

Wielkie otwarcie Popeyes już w tym tygodniu.

7 lipca Luizjana zawita do Wrocławia!

 Takiej promocji jeszcze nie było – trzech szczęśliwców będzie delektować się Chicken Sandwich przez cały kolejny rok za darmo.

 

Roczny voucher na kultową kanapkę Chicken Sandwich, Mardi Gras w sercu Wrocławia, Brass Band w muzycznym tramwaju na ulicach miasta i w restauracji – tak Popeyes rozpoczyna podbój Polski. Już 7 lipca o 11.00, we wrocławskim Pasażu Grunwaldzkim, swoją pomarańczową kotarę odsłoni pierwszy Popeyes w kraju. Restauracja zaoferuje gościom darmowy poczęstunek i muzykę na żywo. Oczekiwanie w kolejce po kurczakowe pyszności umilą występy iluzjonisty i animatorzy malujący dzieciom twarze.

Czy kolejka po Chicken Sandwich z Popeyes przebije korek na Zwycięskiej? – pyta sieć restauracji Popeyes i zaprasza do Wrocławia na pierwsze otwarcie w Polsce. Popeyes to czysta energia i eksplozja kulinarnej radości. Moc soczystego i chrupiącego kurczaka oraz zapach wyrazistych przypraw z Luizjany zaskoczą niejedno podniebienie. W dniu otwarcia goście zjedzą m.in. kultową kanapkę Chicken Sandwich, niepowtarzalne w smaku frytki Cajun oraz kawałki kurczaka – Signature Chicken, Luisiana Wings, Chicken Tenders, czy Onion Rings, a do tego słynne dipy: Mardi Gras, NOLA, Bold BBQ, Bayou Buffalo. Niemal wszystkie dania z kurczaka będą dostępne w wersji pikantnej i łagodnej. Pełne menu wciąż jednak pozostaje tajemnicą, co jedynie podsyca ciekawość wielbicieli marki.

 

Sieć wchodzi do Polski z przytupem i rzuca wyzwanie smakoszom. Kto podniesie rękawicę i zawalczy o roczny voucher, by bezpłatnie delektować się niepowtarzalnym smakiem Chicken Sandwich? Zwyciężą trzy pierwsze osoby, które 7 lipca ustawią się w kolejce przed Pasażem Grunwaldzkim, w specjalnie oznaczonej strefie (pomarańczowy dywan i flagi z logo Popeyes). Vouchery dostaną goście z kolejki przed galerią, która otworzy się już o 8.30. Natomiast pierwsza setka stojących już przed samą restauracją zje Chicken Sandwich za darmo, w dniu otwarcia.*

 

To nie wszystko! Przedpremierowo przez jeden dzień, w środę 5 lipca, w serwisie Pyszne.pl wrocławianie będą mogli zamówić klasyki z kuchni Popeyes za 07,07 zł za każde z dań. To niepowtarzalna okazja do przetestowania menu, jeszcze zanim otworzy się pierwsza restauracja. Jak zapowiada sieć, niedługo po otwarciu, zostanie uruchomiona opcja zamówień z dostawą, dostępna wyłącznie na Pyszne.pl.

 

– Nareszcie przyszedł czas na Popeyes! Nie mogę doczekać  się pierwszych gości na pomarańczowym dywanie oraz reakcji na nasze niepowtarzalne smaki. Dzięki specjalnej mieszance przypraw, w każdej pozycji z menu Popeyes czuć cząstkę Luizjany. Jestem bardzo ciekawy reakcji na poszczególne dania – zwłaszcza, że mamy kilka niespodzianek- mówi Jakub Aleksandrowicz, Dyrektor Marketingu Popeyes CEE. Popeyes wyróżnia się smakiem, ale i energią pulsującą w luizjańskich rytmach, dlatego też pierwszy dzień otwarcia pierwszej w Polsce restauracji ma być smaczny, głośny, kolorowy i radosny niczym tętniące życiem ulice Nowego Orleanu – dodaje Aleksandrowicz.

Ta niezwykła mieszanka przypraw, o której wspomina Aleksandrowicz, to Cajun. Zawiera ona, m.in. paprykę, czosnek, pieprz cayenne i oregano. Jej unikatowa receptura sprawia, że wszystkie dania mają niepowtarzalny smak. Menu Popeyes czerpie inspirację z tradycji Nowego Orleanu, miasta różnych kultur i grup etnicznych.

 

Źródło: Informacje prasowe