Pokonaj nudę z nową serią Pebble 2 od Logitech!

Pebble 2 to najnowsza kolekcja produktów od Logitech, gdzie nowoczesny design spotyka się z wygodą użytkowania i nieograniczoną kreatywnością. W skład serii wchodzą: zestaw Pebble 2 Combo, klawiatura Pebble Keys 2 K380s oraz mysz Pebble Mouse 2 M350s. Urządzenia wspaniale się uzupełniają, pozwalając z dumą wyrażać własny styl nie tylko w domowym zaciszu, ale również w pracy.

Nowoczesny design w stylu eko

Kto powiedział, że plastik z recyklingu musi być nudny? Logitech stawia styl na pierwszym miejscu, dlatego oferuje modne kolory urządzeń, wykonanych w minimum 49% z przetworzonego plastiku*.

Ulubione skróty i aplikacje na wyciągnięcie ręki

Jak oszczędzać czas i pracować efektywniej? Dzięki aplikacji Logi Options+ można łatwo spersonalizować środkowy przycisk myszy i 10 konfigurowalnych klawiszy skrótów Fn na klawiaturze, dostosowując je do naszych potrzeb. Ekspresowo uzyskasz dostęp do menu z emotikonami na klawiaturze lub dodasz skróty, aby przełączać playlisty na Spotify za pomocą myszy.

Cisza i spokój ponad wszystko

Praca w pełnym skupieniu jest teraz możliwa dzięki ultracichemu pisaniu jak na klawiaturze laptopa i technologii Silent Touch, redukującej dźwięk kliknięć myszy.

Zawsze pod ręką

Urządzenia z zestawu są lekkie, kompaktowe i bezprzewodowe, a tym samym gotowe do podróży w każdej chwili. Można je łatwo zmieścić do torebki czy plecaka i zabrać w dowolne miejsce, gdzie będą nam potrzebne.

Szybkie i wygodne przełączanie między urządzeniami

Przełączanie między urządzeniami jeszcze nigdy nie było tak proste. Teraz wystarczy nacisnąć jeden przycisk, by swobodnie pracować, surfować po sieci czy prowadzić rozmowy. Klawiatura i mysz mogą być podłączone do maksymalnie trzech różnych urządzeń bezprzewodowych, działających na różnych systemach operacyjnych, takich jak Windows, macOS, iPadOS, ChromeOS czy Android.

Duet doskonały do współpracy ze sprzętami Apple

W ofercie dostępny jest również zestaw Pebble 2 Combo for Mac – dla osób korzystających na co dzień ze sprzętów Apple. Pozwala on na łatwe sparowanie z aż trzema urządzeniami Apple jednocześnie, a klawiatura w zestawie 'for Mac’ charakteryzuje się układem klawiszy specyficznym dla Apple.

 

źródło: informacje prasowe