Pokémon ujawnia więcej postaci w nowym serialu animowanym

Pokémon ujawnia więcej postaci w nowym serialu animowanym Przedstawiamy Friede i Kapitana Pikachu, z kolejnej animowanej serii przygód Pokémon Londyn, Wielka Brytania – 24 lutego 2023 r. –

Firma Pokémon Company zaprezentowała nową postać o imieniu Friede i towarzyszącego Pokémona, Kapitana Pikachu, którzy zagrają w nowym serialu animowanym Pokémon. Zadebiutuje on na całym świecie w 2023 roku.

Friede, profesor Pokémon, i Kapitan Pikachu będą wspierać i walczyć u boku dwóch bohaterów nowej serii – Liko z regionu Paldea i Roy z regionu Kanto. W polskiej wersji serialu będą brali udział w ekscytujących przygodach w świecie Pokémon, jednocześnie odkrywając tajemnice wisiorka Liko i Poké Balla Roy. “Ponieważ świat Pokémonów rozrasta się i ewoluuje, fani będą mogli wyruszyć w nową podróż pełną akcji, przygód i przyjaźni widzianą oczami wyjątkowych postaci, takich jak Friede i Kapitan Pikachu. Premiera kolejnego serialu animowanego odbędzie się jeszcze w tym roku” – zapowiedział Taito Okiura, wiceprezes ds. marketingu w firmie Pokémon Company International. “Pikachu jest synonimem serii Pokémon od 27 lat i nie możemy się doczekać, aż ten ukochany Pokémon będzie nadal odgrywał znaczącą rolę w serialu animowanym i pozostanie ikoną marki”. Wkrótce ogłosimy więcej szczegółów dotyczących nadchodzącego serialu animowanego Pokémon.

Informacje na temat Pokémon

Pokémon Company International jest spółką zależną japońskiego Pokémon Company i zarządza działaniami firmy poza obszarem Azji. Odpowiada za zarządzanie marką, licencjonowanie, marketing, Pokémon Trading Card Game, za animowane seriale telewizyjne, domową rozrywkę oraz prowadzenie oficjalnej strony internetowej Pokémon. Firma Pokémon powstała w Japonii w 1996 roku i jest obecnie jedną z najpopularniejszych na świecie marek w sektorze rozrywki dla dzieci. Więcej informacji można uzyskać na stronie: www.pokemon.com/pl.

 

Źródło: Informacje prasowe