Poczuj muzyczny klimat jesieni z nowymi słuchawkami od LAMAX

Marka LAMAX wprowadza na rynek nowe modele bezprzewodowych słuchawek dousznych: LAMAX Clips1 ANC, LAMAX Tones1 i LAMAX Dots3 ANC. Urządzenia potrafią trzymać baterię od 8 do 10 godzin na jednym ładowaniu w trybie ciągłego odtwarzania, a także zapewniają najwyższą czystość dźwięku dzięki nowoczesnej technologii redukcji szumów ANC. Z kolei Bluetooth 5.3 pozwala na ich natychmiastowe i łatwe parowanie z telefonem, komputerem bądź laptopem. Za sprawą przemyślanego wzornictwa oraz kompaktowego rozmiaru najnowsze słuchawki marki przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającemu klientowi.

Małe, kompaktowe i bezprzewodowe słuchawki douszne stały się nieodłącznym elementem naszego codziennego życia: towarzyszą nam w podróży, w pracy, podczas treningów i chwil relaksu. To sprawia, że wybór odpowiednich słuchawek jest ważniejszy niż kiedykolwiek wcześniej. Douszne słuchawki marki LAMAX pozwalają skończyć z irytującymi hałasami w transporcie publicznym, na ulicy lub w pracy.

LAMAX Clips1 ANC – nowa definicja doskonałości dźwięku

LAMAX Clips1 to bezprzewodowe słuchawki wyposażone w zaktualizowaną hybrydową technologię ANC, która służy skutecznym rozwiązaniem do eliminacji szumów otoczenia i zapewnia wysokiej jakości wrażenia słuchowe. Intuicyjny interfejs słuchawek pozwala łatwo odłączać się lub ponownie łączyć z otoczeniem. Co więcej urządzenie potrafi trzymać baterię do 10 godzin w trybie ciągłego odtwarzania i dodatkowo 34 godzin, gdy jest podładowywane za pomocą etui.

Clips1 zapewniają najwyższą czystość dźwięku dzięki kodekowi AAC, a tryb Gaming Mode o niskim opóźnieniu dźwięku znacznie zwiększa przyjemność z gier i filmów. Urządzenie pozwala regulować poziom dźwięku bez szczególnego wysiłku za pomocą dotykowych elementów sterujących na wkładkach dousznych. Słuchawki można ładować za pomocą dołączonego kabla USB-C, a ostatnia wersja Bluetooth 5.3 zapewnia natychmiastowe i łatwe parowanie z telefonem bądź laptopem.

LAMAX Tones1 – niech muzyka zawsze Ci towarzyszy

LAMAX Tones1 perfekcyjnie poradzi sobie zarówno ze ścieżką dźwiękową ulubionego serialu, jak i z długimi rozmowami z przyjaciółmi czy odtwarzaniem spersonalizowanej playlisty. Naładowanie słuchawek zajmuje mniej niż godzinę i pozwala cieszyć się doskonałym dźwiękiem w dowolnym miejscu przez następne 8 godzin! Dzięki wygodnemu sterowaniu dotykowemu można zarządzać utworami, regulować głośność, odbierać połączenia telefoniczne, a nawet przywoływać asystenta głosowego.

Wyposażone w wysokiej jakości mikrofon LAMAX Tones1 zapewniają krystalicznie czysty dźwięk podczas połączeń głosowych, rozmów wideo oraz sprawnie odbierają polecenia od ulubionego asystenta głosowego. Aby dostarczyć lepsze wrażenia dźwiękowe, LAMAX Tones1 wykorzystuje zaawansowany kodek AAC (Advanced Audio Coding), który znacznie poprawia jakość odtwarzanej muzyki.

LAMAX Dots3 ANC – dźwięk, który chwyta za serce

Najnowsze słuchawki LAMAX Dots3 ANC z trybem aktywnej redukcji szumów przeniosą Cię do świata, w którym liczą się tylko Ty oraz Twoja muzyka. Urządzenie działa do 10 godzin na jednym ładowaniu, a dzięki super kompaktowemu etui ładującemu uzyskasz dodatkowe 32 godziny mocy. W przypadku, gdy bateria się wyczerpie, można ją naładować do 100% w mniej niż dwie godziny za pomocą dołączonego kabla USB-C.

Słuchawki są wyposażone w trzy mikrofony, które za pomocą technologii ANC służą do analizy dźwięków otoczenia i tłumienia hałasu bez zniekształcania muzyki. Wysokiej jakości przetworniki, technologia LAMAX BeatBass, przemyślana konstrukcja i zaawansowane kodeki gwarantują zrównoważony dźwięk niezależnie od tego, którego gatunku muzycznego słuchamy czy w jaki sposób

rozmawiamy. Z kolei czułe mikrofony słuchawek przekazują nasze słowa dokładnie tak, jak chcemy, żeby były usłyszane.

Ciesz się jesienią z LAMAX!

Jesień nabiera obrotów. Najlepiej poczuć klimat jesieni pomogą Ci idealni towarzysze podróży przez świat muzyki – najnowsze modele słuchawek od LAMAX. Zanurz się w słuchanie ulubionych jesiennych kompozycji i stwórz własną playlistę tego sezonu wraz z LAMAX Clips1 ANC, LAMAX Tones1 czy LAMAX Dots3 ANC!

O marce LAMAX
Właścicielem brandu LAMAX jest firma elem6. Od 2012 roku to jedyny dystrybutor kamer sportowych na rynek wschodnioeuropejski. Obecnie zarządza szerokim portfolio marek własnych i licencji dystrybucyjnych. Jest obecna w większości krajów Europy Wschodniej i Bałkanów, posiada także własną spółkę zależną w Niemczech z zasięgiem w Europie Zachodniej i poza jej granicami. Firma specjalizuje się w elektronice użytkowej i produktach lifestylowych. Jest właścicielem takich marek jak LAMAX, TrueLife, Lauben oraz TrueCam.

źródło: informacje prasowe