Planet HAC-1000 Bramka do automatyki domowej Z-Wave

Automatyka domowa i kontrola inteligentnych urządzeń

Planet HAC-1000 to bramka do automatyki domowej Z-Wave, która umożliwia sterownie wszystkimi bezprzewodowymi urządzeniami Z-Wave niezależnie od marki. Ponieważ większość użytkowników chce kontrolować dostępne inteligentne urządzenia przez Internet, bramka HAC-1000 jest wymagana do stworzenia bezpiecznego oraz inteligentnego połączenia pomiędzy urządzeniami w domu a siecią. Kontrolery oświetlenia, zasłon okiennych, monitoring video, zamki drzwi, termostaty, systemy zarządzanie energią i tym podobne mogą być zarządzane z dowolnego miejsca, bez znaczenia, czy jesteś w domu lub biurze.
Monitoring w czasie rzeczywistym

Planet HAC-1000 umożliwia podłączenie kamer IP oraz obsługę przez aplikację korzystającą z chmury obliczeniowej. Użytkownicy mogą na bieżąco monitorować bezpieczeństwo swojego domu za pomocą smartfona i bramki do automatyki domowej.

 

Kontrola oświetlenia

Użytkownicy mają możliwość wyboru najbardziej komfortowego poziomu jasności oświetlenia, a także włączenia oświetlenia w czasie, kiedy nie ma ich w domu. Odstrasza to włamywaczy i dodatkowo zabezpiecza dom przed włamaniami.

 

Indywidualne tryby ustawień

W trybie indywidualnych ustawień (zwanym „Scene”) możesz skonfigurować każde z inteligentnych urządzeń w domu zgodnie ze swoimi upodobaniami, a następnie zapisać ten schemat i utworzyć kompletnie nowy. Dostępne oprogramowanie umożliwia nieograniczone przełączanie się pomiędzy trybami.

 

Oszczędność kosztów i energii w każdym pokoju

Dzięki bramce Planet HAC-1000 możesz sprawdzić bieżące zużycie energii w swoim domu i zarządzać urządzeniami energooszczędnymi, aby zmniejszyć zużycie energii i tym samym obniżyć rachunki za prąd.

 

Ważne alarmy

Urządzenie pozwala na wyświetlanie alarmów dotyczących sieci energetycznej, domowych systemów alarmowych oraz innych kompatybilnych urządzeń bez opóźnień dzięki wykorzystaniu chmury obliczeniowej. Od teraz możesz odbierać wszystkie powiadomienia o stanie swojego domu za pomocą urządzenia mobilnego bez względu na to, gdzie się znajdujesz.

Źródło: Informacja prasowa