Odliczanie się rozpoczęło – RazerCon 2023 rozpali świat gier tej jesieni

KTO:                     Razer, wiodąca na świecie marka lifestylowa dla graczy.

CO:                       RazerCon, cyfrowe święto gier powraca po raz czwarty i wystartuje 21 września 2023 r. o godzinie 19:00

.

RazerCon 2023, którego gospodarzem jest OTK Network, rozpocznie się od przemówienia Min-Liang Tana, CEO i współzałożyciela Razer, podczas którego zostaną zaprezentowane najnowsze ogłoszenia. Coroczne wydarzenie online jest produkowane we współpracy z Gillette, Displate, WD_BLACK oraz Intelem.

Fani i entuzjaści gier mogą spodziewać się kolejnego wspaniałego show, podczas którego Razer wraz ze swoimi partnerami przesunie granice wirtualnych doświadczeń. W skład wydarzeń przed pokazem wejdą m.in. konkursy z nagrodami i nie tylko.

RazerCon został stworzony po to, aby służyć społeczności graczy. Widzowie nie tylko otrzymają prawdziwą ucztę wypełnioną ekskluzywnymi wiadomościami oraz zapowiedziami nadchodzących produktów Razera, ale zobaczą również jeszcze bardziej ekscytujące segmenty:

  1. Obejrzyj prezentację najnowszych wiadomości i zapowiedzi podczas głównego przemówienia.
  2. Posłuchaj najlepszych streamerów Razera, którzy opowiedzą więcej o swoich przygodach związanych z streamingiem, przy wykorzystaniu wielokrotnie nagradzanego sprzętu Razera.
  3. Opanuj sztukę tworzenia najlepszych stacji bojowych do wciągającej rozgrywki dzięki Razer Chroma RGB, największemu na świecie ekosystemowi oświetlenia

Podtrzymując swoje zaangażowanie w zrównoważony rozwój, RazerCon 2023 po raz kolejny będzie neutralny pod względem emisji dwutlenku węgla, zgodnie z ambitnymi wysiłkami Razera na rzecz dekarbonizacji i stania się firmą o zerowej emisji netto do 2030 roku.

RazerCon, który zadebiutował w 2020 roku, zmienił koncepcję zaangażowania społeczności online i wyznaczył nową erę cyfrowych wydarzeń dla Razera.  Podczas RazerCon 2021 rozdano wiele prezentów, w tym pożądaną kartę graficzną AMD Radeon™ RX 6900 XT Halo Infinite Limited Edition, a RazerCon 2022 zgromadził aż 1,5 miliona widzów dzięki mnóstwu ekscytujących premier produktów i partnerstw.

DLACZEGO:        Jako kultowe coroczne spotkanie w gamingowym kalendarzu, RazerCon 2023 gromadzi światową społeczność graczy i branżowych ikon. Wydarzenie pokazuje zaangażowanie firmy Razer w przesuwanie granic i wprowadzanie innowacji w branży gier oraz jej zaangażowanie w zrównoważony rozwój.

KIEDY:                  21 września 2023, 19:00 CEST

GDZIE:                 RazerCon 2023 będzie transmitowany na żywo na oficjalnych kanałach Razera: TwitchFacebookYouTubeDouyuDouyin oraz bilibili  od 19:00 CEST.

źródło: informacje prasowe