Nowy smartfon realme 11 5G w wyjątkowej ofercie cenowej na start sprzedaży

Marka realme oficjalnie zaprezentowała najnowsze słuchawki ze swojego portfolio.  Nowe Buds Air 5 to pierwsze w swoim segmencie słuchawki douszne z aktywną redukcją szumów na poziomie 50 dB. Poza doskonałą jakością dźwięku, zapewniają także wyraźne i wolne od zakłóceń połączenia głosowe.

 

Maksymalne wyciszenie

Kluczową cechą bezprzewodowych słuchawek realme Buds Air 5 jest ich zdolność do aktywnej redukcji szumów na poziomie 50 dB. Inteligentny system dostosowywania poziomu tłumienia hałasu do otoczenia oferuje trzy tryby: lekki, średni i głęboki. realme Buds Air 5 zapewniają także wyraźne i wolne od zakłóceń połączenia oraz rozmowy telefoniczne. 6-mikrofonowa redukcja szumów skutecznie wydobywa ludzki głos, zapewniając wyraźną komunikację nawet w okolicznościach dużego hałasu wokół.

 

Najnowsze słuchawki realme nie tylko tłumią hałas, ale oferują doskonałą jakość dźwięku. Wyposażone w zaawansowany przetwornik o średnicy 12,4 mm oraz funkcję Dynamic Bass Boost, zapewniają pełne i głębokie basy, precyzyjne wokale oraz czyste brzmienie w każdym zakresie tonalnym.

 

Eleganckie wzornictwo

realme Buds Air 5 wyróżniają się nowoczesnym i eleganckim designem. Ich etui jest gładkie, delikatny połysk dodaje opakowaniu elegancji, a zaokrąglone kształty zapewniają wysoki komfort użytkowania. Słuchawki dostępne są w dwóch wariantach kolorystycznych: granatowym i białym.

 

Wysoka funkcjonalność

Słuchawki oferują do 38 godzin odtwarzania muzyki, a już 10-minutowe ładowanie oferuje kolejne 7 godzin funkcjonowania realme Buds Air 5. Entuzjaści gier mobilnych docenią fakt, że słuchawki mogą osiągnąć niskie opóźnienie na poziomie 45 ms. Dzięki wysokiej synchronizacji dźwięku oraz obrazu użytkownik może bez przeszkód cieszyć się światem ulubionych gamingowych rozgrywek.

 

realme Buds Air 5 ważą jedynie 4,4 g, co sprawia, że można nosić je przez cały dzień bez odczuwania zmęczenia. Słuchawki posiadają certyfikat odporności na wodę klasy IPX5, co oznacza, że są odporne na pot i wilgoć. Stanowią idealne rozwiązanie podczas intensywnych treningów i aktywności na świeżym powietrzu.

 

Cena i dostępność

Najnowsze słuchawki realme Buds Air 5 są od dziś dostępne za 299 zł. Można je nabyć w sieci sklepów Media Expert, a także w sklep-realme.pl oraz na realmeshop.pl.

 
źródło: informacje prasowe