Nowy smartband dla aktywnych od firmy Manta

Firma Manta S.A., największy polski dostawca sprzętu RTV i AGD oraz Oficjalny Partner Ekstraklasy, prezentuje swoją nowoczesną bransoletkę elektroniczną przeznaczoną dla fanów technologii prowadzących aktywny tryb życia. Wielofunkcyjność urządzenia i jego nowoczesny wygląd sprawią, że każdy amator sportu z chęcią zmieni swój tradycyjny zegarek na nowy Manta E-Band Smart Bracelet SWT101.

Łatwy dostęp do podstawowych funkcji telefonu (informacja o nadchodzących połączeniach i wiadomościach), zarządzanie multimediami czy zdalne wyzwolenie migawki w smartfonie pozwolą każdemu zachować większą swobodę ruchów. Dodatkowo fani sportu będą mogli kontrolować ilość spalonych kalorii czy liczbę przebytych kroków podczas treningu. Urządzenie znajdzie także nabywców wśród miłośników pływania, gdyż charakteryzuje się wodoszczelnością o klasie IP67. Dodatkowo, użytkownicy będą mogli za pomocą urządzenia monitorować nawet swój sen!

Manta Smartband SWT101 to także komfort użytkowania i stylowy wygląd. Urządzenie można łatwo połączyć z najpopularniejszymi mobilnymi systemami operacyjnymi: Android i iOS. Żywotność baterii w stanie czuwania to około 200 godzin, z kolei czas ładowania zajmuje od 3 do 4 godzin, co sprawia, że z urządzenia będzie można korzystać niemal bez przerwy. Bransoletka jest niezwykle lekka – waży 35 gram, przez co nie będzie przeszkadzała ani ciążyła na ręku. Minimalistyczny wygląd uzupełnia wyświetlacz OLED o przekątnej mniejszej niż 1 cal i nowoczesny pasek, które sprawią, że e-band z sukcesem zastąpi tradycyjne zegarki na rękę oferując w zamian o wiele więcej.

Nowy e-band firmy Manta to idealne połączenie funkcjonalności, wygody i elegancji dla aktywnych fanów technologii przy zachowaniu rozsądnej ceny.

Link do strony produktu: http://www.manta.com.pl/pl/swt101

Sugerowana cena detaliczna (brutto): 179 zł

Specyfikacja techniczna:

 

Przekątna ekranu: 0.91” OLED
Rozdzielczość: 128×32
Waga: 35g
Bluetooth: 4.0
GPS: Nie
Pojemność akumulatora: 60 mAh
Radio FM: Nie
Czas pracy baterii: 200h (stan czuwania)
Obsługiwane systemy: Android 4.3 i nowszy, iOS 6.0 i nowszy
Wbudowane sensory: 3-axis G-Sensor
Czas ładowania: 3 – 4 godziny
Dostępne kolory: Czarny
Zawartość pudełka: 1x smartband, 1x kabel USB, instrukcja

Źródło: Informacja prasowa