NOWOŚĆ DLA MĘŻCZYZN WILKINSON SWORD HYDRO CONNECT 5: NAWILŻA PRZY KAŻDYM GOLENIU, CHRONIĄC SKÓRĘ PRZED PODRAŻNIENIAMI

Widok świeżo ogolonej twarzy w lustrze stanowi dla mężczyzny prawdziwą przyjemność, jednak sam proces golenia często postrzegany jest jako nieprzyjemny obowiązek – nawet ostrożne prowadzenie maszynki nie oferuje idealnego ogolenia. Wilkinson Sword zrewolucjonizował proces golenia, tworząc maszynkę Wilkinson Sword Hydro Connect 5, która nawilża skórę przy każdym goleniu i zapewnia o 40% mniej tarcia niż pasek nawilżający Quattro Titanium.

Innowacyjna metoda dozowania żelu zapewniająca natychmiastową ochronę i nawilżenie skóry podczas golenia
Główną zaletą wkładu nowej maszynki Wilkinson Sword Hydro Connect 5 jest pojemnik z żelem, który zapewnia natychmiastową żelową ochronę i nawilża skórę podczas golenia. Żel aktywowany jest pod wpływem wody i uwalnia się za każdym razem, gdy włożymy maszynkę pod wodę, co pomaga chronić skórę przed niechcianymi podrażnieniami. Dodatkowo zapewnia on o 40% mniejsze tarcie niż pasek nawilżający w maszynce Wilkinson Quattro™ Titanium. Pojemnik we wkładzie Wilkinson Sword Hydro Connect 5 napełniony jest żelem z bogatą formułą, którą stworzono z wyselekcjonowanej mieszanki składników, nawilżających skórę podczas każdego golenia. System natychmiastowej ochrony i nawilżenia zapewnia uczucie zadbanej skóry, która jest nawilżona aż do jednej godziny po goleniu.

5 ostrzy Ultra Glide
Wkład nowej maszynki Wilkinson Sword Hydro Connect 5 jest wyposażony w pięć ostrzy Ultra Glide z wbudowanym systemem ochrony skóry Skin Guards, który pomaga kontrolować jej układ pod ostrzami, wygładzając powierzchnię w celu redukcji podrażnień. Skóra jest nie tylko nawilżona aż do jednej godziny po goleniu, ale również wyjątkowo gładka.

WIL_EBV_1693_30601_16_SCE6_Hydro5_21416_V01

Uchylny trymer
Funkcja Flip Trimmer zastosowana we wkładzie Wilkinson Sword Hydro Connect 5 pozwala na odchylenie pojemnika z żelem, dzięki czemu maszynka goli trudno dostępne miejsca, jak te pod nosem czy baki. Jeden ruch kciukiem ustawia pięć ostrzy w pozycji wygodnej do przycinania. W przeciwieństwie do tradycyjnych maszynek, w których do tego celu nadaje się wyłącznie skrajne ostrze, nowe rozwiązanie Wilkinson Sword Hydro Connect 5 pozwala użyć wszystkich pięciu. Maszynka spoczywa w dłoni w komfortowej pozycji, nie trzeba jej odwracać ani szukać odpowiedniego kąta golenia.

Kompatybilność z rączkami Gillette® Fusion® †
Nowe wkłady Wilkinson Sword Hydro Connect 5 pasują nie tylko do rączki Wilkinson Sword Hydro Connect ™, ale również do wszystkich rączek Gillette® Fusion®†. Dzięki temu, mężczyźni mają od teraz większy wybór i mogą wypróbować nowe wkłady Wilkinson bez konieczności wymiany rączki. To innowacyjne rozwiązanie, pierwsze takiego typu na rynku.

Dostępność i ceny
Sugerowana cena maszynki systemowej Wilkinson Sword Hydro Connect 5 wynosi 39,99 zł. Zestaw 4 wymiennych ostrzy można zakupić w cenie 69,99 zł. Produkty są dostępne od czerwca 2017 r. wyłącznie w sieci drogerii Rossmann.

†Hydro Connect nie jest wytwarzane ani dystrybuowane przez firmę The Gillette Company LLC, która jest właścicielem zarejestrowanych znaków towarowych Gillette® i Fusion®.

Źródło: informacja prasowa.