Nowe routery VDSL TP-Link – wiele możliwości w jednym urządzeniu

Najnowsze routery VDSL od TP-Link dadzą Ci nieograniczone możliwości wyboru najlepszego dostawcy Internetu lub jego ewentualnej zmiany. Posiadają wbudowany modem ADSL, port EWAN oraz porty USB obsługujące modemy 3G/4G, dzięki czemu przy użyciu jednego urządzenia możesz korzystać z różnych łącz Internetowych.Takie rozwiązanie pozwoli na stały dostęp do Internetu urządzeniom w Twoim domu lub w biurze. Poznaj nowe modele dwupasmowych routerów VDSL w standardzie AC: Archer VR900, Archer VR600 oraz Archer VR400.

Archer_VR600

Konfiguracja i obsługa routerów przebiega szybko i łatwo. Wszystko za sprawą intuicyjnego interfejsu dostępnego w przeglądarce lub aplikacji Tether dostępnej na urządzenia z systemami Android lub iOS. Każdy nawet mniej doświadczony użytkownik poradzi sobie z zarządzaniem swoją siecią.

Wszystkie routery posiadają gigabitowe porty Ethernet sprawdzające się dla zastosowań wymagających stabilnego, szybkiego połączenia takich jak gry online lub streamowanie wideo w jakości HD. Trzy zewnętrzne anteny wspierane technologią kształtowania wiązki dostarczają sygnał z większą precyzją przyspieszając działanie sieci bezprzewodowej. W zależności od modelu do dyspozycji masz 1 lub 2 porty USB (2.0 i3.0), za pomocą których możesz udostępniać drukarki, dane i multimedia urządzeniom w domowej sieci oraz przy użyciu funkcji serwera FTPprzez Internet.Dodatkowo porty obsługują modemy 3G/4G USB, co pozwala na ustanowienie połączenia zapasowego.

Archer_VR900

Archer VR900 wykorzystuje pełny potencjał połączeń VDSL i osiąga łączne prędkości sieci bezprzewodowej do 1900 Mb/s (600 Mb/s w paśmie 2,4 GHz oraz 1300 Mb/s w paśmie 5 GHz). Archer VR600 osiąga prędkości do 300Mb/s w paśmie 2,4GHz i 1300Mb/s w paśmie 5GHza model Archer VR400 do 300Mb/s w paśmie 2,4GHz oraz 867Mb/s w paśmie 5GHz.

Specyfikacja techniczna Archer VR900,Archer VR600 oraz Archer VR400dostępna jest na stronie.

Routery VDSL od TP-Link są już dostępne w sprzedaży. Produkty objęte są 36-miesięczną* gwarancją.

* szczegóły gwarancji dostępne są na stronie http://www.tp-link.com.pl/support/rma/

Źródło: informacja prasowa.