Nowa linia produktów 5G O-RAN, M2M oraz rozwiązania sieciowe D-Link dla firm i konsumentów

Nowa linia produktów 5G O-RAN, M2M oraz rozwiązania sieciowe D-Link dla firm i konsumentów na MWC 2023 w Barcelonie

Rozwiązania AIoT torują drogę do lepszych połączeń w przemyśle, biznesie oraz gospodarstwach domowych. 

 [MWC BARCELONA, Hiszpania – 28 lutego 2023 r.] – D-Link, światowy lider w rozwiązaniach sieciowych i technologii, na tegorocznych targach MWC w Barcelonie przedstawia nową linię produktów 5G O-RAN, M2M oraz rozwiązań sieciowych dla przedsiębiorstw i użytkowników domowych. Najnowsze produkty i innowacje związane z kluczowymi zagadnieniami we współczesnych sieciach, mają na celu wykorzystanie potencjału połączeń i kształtowania świata IoT.

Kompleksowa obsługa rozwiązań O-RAN

Otwartą sieć RAN utworzono, aby sprostać wymaganiom związanym z wydajnością, pojemnością oraz opóźnieniami przy zmniejszonych kosztach i większej elastyczności. D-Link oferuje kompleksową obsługę prywatnych rozwiązań 5G dla przedsiębiorstw w oparciu o dostosowaną infrastrukturę O-RAN i sieć szkieletową 5G wraz z jednostką dystrybucyjną (DU), jednostką scentralizowaną (CU) oraz jednostką radiową (RU). D-Link pomaga firmom w łatwym tworzeniu wydajnych połączeń w przemyśle, transporcie, kampusach i szerokiej gamie zastosowań w inteligentnych miastach poprzez integrację nowej linii O-RAN z istniejącymi produktami przemysłowymi. To bramy M2M, przełączniki, punkty dostępowe oraz rozwiązaniami do zarządzania w chmurze (D-ECS).

Rozwiązania 4G/5G M2M AIoT

 D-Link zapewnia szeroką gamę bram 4G/5G, routerów i łatwego w użyciu narzędzia zarządzania (D-ECS) do zdalnych wdrożeń maszyn i bezpiecznych sieci VPN. Te produkty umożliwiają sprostanie wyzwaniom związanym z kosztami, niestabilnymi połączeniami z Internetem oraz brakiem dostępu do stacjonarnego łącza szerokopasmowego w sieciach przemysłowych.

Zastosowanie algorytmów sztucznej inteligencji (AI) i uczenia maszynowego (ML) w połączeniu z ogromną ilością danych zebranych z sieci czujników przemysłowych umożliwia firmom podejmowanie trafnych decyzji. Niezawodne i wysokowydajne rozwiązania M2M firmy D-Link są szeroko stosowane w różnych przemysłowych scenariuszach IoT, w tym w stacjach ładowania pojazdów elektrycznych, szybkiej kolei, bankomatach oraz automatach sprzedażowych. To zwiększa dostępność wydajnych i niezawodnych połączeń, co jest elementem budowania inteligentnego i połączonego miasta.

Ulepszone rozwiązania sieciowe dla małych i średnich firm oraz sektora edukacji

D-Link wprowadził szeroką gamę punktów dostępowych Wi-Fi 6E i Wi-Fi 7 przeznaczonych dla małych i średnich przedsiębiorstw, sektora edukacji, sieci handlowych, jak też hoteli. Dodatkowo dostępne są rozwiązania do monitorowania i zarządzania – Nuclias Connect oraz D-View 8. Ulepszony D-View 8 jest kompleksowym narzędziem do zarządzania siecią przewodową i bezprzewodową, opartym na architekturze serwera i sondy. D-View 8, który zapewnia rozbudowane zarządzanie maksymalnie 5000 urządzeń, jest dostępny do pobrania z 90-dniowym bezpłatnym okresem próbnym.

AQUILA PRO AI, AI-Power Home Wi-Fi z integracją Matter

Nowa seria AQUILA PRO AI – Wi-Fi 6/6E mesh obejmuje routery oraz wzmacniacze sygnału, zaprojektowane z myślą o optymalizacji połączeń i niezawodnym działaniu inteligentnych sieci domowych. Ten najnowocześniejszy system Wi-Fi, który będzie zgodny z nowym, jednoczącym branżę standardem Matter, zostanie wyposażony w algorytm sztucznej inteligencji zapewniający doskonały zasięg sieci bezprzewodowej i wydajne połączenia urządzeń tworzących inteligentny dom.

Więcej informacji znajduje się na stronie wydarzenia D-Link MWC.

 Dostępność i cena

Więcej informacji o dostępności i cenie można uzyskać w biurze D-Link.

http://www.dlink.com

 

Źródło: Informacje prasowe