Niedrogi, acz wydajny soundbar od Maxell

MXSB-252BT to nowość wśród kompaktowych systemów kina domowego marki Maxell. Model składa się z pięciu głośników i charakteryzuje się mocą wyjściową na poziomie 70W RMS.
W solidnej obudowie znalazły się cztery głośniki frontowe o mocy 10W każdy oraz subwoofer o mocy 30W. Pasmo przenoszenia zawiera się pomiędzy 40Hz a 20kHz, a odtwarzany dźwięk charakteryzuje się czystym i głębokim brzmieniem.
W górnej części urządzenia znajduje się panel sterujący. Za jego pomocą można m.in. zmienić poziom głośności, wyciszyć dźwięk, a także włączyć Bluetooth. Maxell MXSB-252BT sprawdzi się zarówno podczas oglądania filmów, grania na konsoli, jak i słuchania muzyki.

Soundbar
Z tyłu znajduje się złącze 3.5mm, złącze RCA oraz trzy wejścia HDMI, do których można podłączyć np. odtwarzacz Blu-ray czy konsolę do gier. Producent umieścił tam również jedno złącze optyczne. Urządzenia mobilne, jak smartfon czy tablet możemy podłączyć również za pomocą wbudowanego modułu Bluetooth.
W komplecie z panelem znajduje się również pilot, który umożliwi zdalną kontrolę nad zestawem. Za jego pomocą możliwa jest m.in. zmiana poziomu głośności, całkowite wyciszenie dźwięku, wybór źródła sygnału czy przełączenie urządzenia w tryb czuwania.

Soundbar objęty jest 24-miesięczną gwarancją producenta.
Sugerowana cena: 469 zł.

Specyfikacja:
Liczba kanałów: 2.1ch Soundbar
Moc wyjściowa RMS: 70W (4 x 10W + 30W)
Zakres przenoszenia: 40Hz – 20kHz (+/-3dB)
Głośnik przedni: Impedancja 3Ω
Głośnik niskotonowy: Impedancja 6Ω
Wejście analogowe: RCA i 3.5mm Line-In
Wejściowe cyfrowe: 3 x HDMI i 1 x Optical
Łączność: Bluetooth
Sterowanie: Panel dotykowy, pilot
Wymiary produktu: 54 x 720 x 340 mm

Źródło: Informacja prasowa.