Nelro Data autoryzowanym dystrybutorem asortymentu JJRC

Od czerwca dronowe portfolio dystrybutora powiększy się o kolejnego producenta, markę JJRC, słynącą z produkcji dronów zabawkowych, a więc tych, które przeznaczone są do użytku rekreacyjnego. Nelro Data otrzymała status autoryzowanego dystrybutora tej marki na terenie Polski.

JJRC to producent światowej sławy zabawek dla dzieci i dorosłych. W portfolio znajdują się głównie drony i samochody, lecz także modele będące połączeniem obu tych urządzeń w jeden innowacyjny produkt. Drony zabawkowe marki JJRC są znane ze swojej szerokiej funkcjonalności i wytrzymałości, a także chętnie używane do nauki podstaw pilotażu. Marka JJRC oferuje również micro-drony, którymi można bezpiecznie latać w małych pomieszczeniach oraz miniaturowych rozmiarów samochody terenowe, które mogą poruszać się po bardzo stromych wzniesieniach.

IMG_8495

– Marka JJRC jest znana głównie w USA, gdzie jej produkty można kupić w większości sklepów droniarskich oraz w największym sklepie internetowym, jakim jest Amazon. Podbój europejskiego rynku marka zaczyna w Polsce, gdzie Nelro Data dołożyła wszelkich starań, aby stać się autoryzowanym dystrybutorem asortymentu JJRC, spełniając wszelkie wymagania dotyczące kompetentnego dystrybutora. Nasza firma zapewnia własny serwis urządzeń i magazyn części zamiennych – mówi Karol Cetlin, Product Manager marki.

Kultowym urządzeniem w ofercie JJRC jest model H31 – intuicyjny w pilotażu, wodoodporny i wytrzymały dron. Z kolei model H36, to jeden z najmniejszych micro-dronów z całej gamy produktów, wykorzystywany do bezpiecznego latania w pomieszczeniach, zwłaszcza przez dzieci. Warto również zwrócić uwagę na samochód JJRC Q21, który pokona niemal każde wzniesienie, zapewniając masę frajdy nawigującym go dzieciom.

A959 (1)

W przyszłości oferta zostanie rozszerzona o drony wyścigowe sygnowane logotypem JJRC PRO.

Grupa Nelro Data od 2013 roku świadczy kompleksowe usługi dla sektora B2B oferując najnowsze rozwiązania technologiczne światowych liderów branży IT. W portfolio dystrybutora znajdują się między innymi komponenty komputerowe (dyski SSD/HDD, procesory), sprzęt marki Apple, drony i stabilizatory do kamer marki Yuneec, smartfony Nubia, kamery sportowe ThiEYE, tusze i tonery HP oraz efingo, a także telewizory Skyworth, akcesoria audio marki Fenda, osprzęt HSK Data, Madex, Interline, TG-NET i Netis. Świadectwem rozwoju firmy jest uzyskanie prestiżowego tytułu „Symbol Innowacji 2016”. Więcej informacji na stronie www.nelrodata.eu

Źródło: informacja prasowa.