Nawigacja i wideorejestrator w jednym.

Wideorejestratory stają się coraz bardziej popularnymi urządzeniami, można powiedzieć, że wręcz niezbędnym elementem wyposażenia auta. Przydają się między innymi jako dowód w sprawiedliwym ocenieniu kolizji. Często wideorejestratory używane są do nagrywania piratów drogowych. Niestety minusem tego rozwiązania jest to, że montujemy dodatkowe urządzenie na przedniej szybie. Problemu nie ma jeśli mamy tylko wideorejestrator. Gorzej, jeśli dochodzi do tego nawigacja, uchwyt na telefon – krótko mówiąc będziemy znacznie rozproszeni podczas jazdy. MIO zachęca do zakupu urządzenia, które łączy w sobie cechy wideorejestratora i bardzo dobrej nawigacji.

NAWIGACJA I WIDEOREJESTRATOR W JEDNYM
Mio Combo 5107 LM to unikatowe na rynku połączenie nawigacji i wideorejestratora – doskonałe rozwiązanie dla każdego podróżnika, który chciałby poczuć się bezpieczniej na drodze. Dzięki połączeniu funkcjonalności dwóch urządzeń pozwala zaoszczędzić pieniądze i miejsce w samochodzie. Wyposażony we wszystkie podstawowe cechy oprogramowania Mio Spirit oraz wybrane funkcje wideorejestratorów Mio MiVue jednocześnie wskazuje drogę i nagrywa.

Dodatkowym atutem, który powinien przekonać klientów do zakupu urządzenia jest także gratisowy alkomat. DA-3000 AlcoScent jest małym testerem o zakresie pomiarowym (do 4 promili) i dokładności do dziesiętnych części promila. Wykonuje szybkie pomiary i wyposażony jest w bardzo czuły sensor o stabilnym działaniu. Alkomat posiada układ sprawdzający stan sensora przed każdym pomiarem, który uniemożliwia przeprowadzenie kolejnego testu zanim sensor (czujnik) nie zostanie całkowicie oczyszczony w oparów alkoholu znajdujących się w komorze pomiarowej. Urządzenie to idealnie nadaje się dla użytkowników indywidualnych do samokontroli. Niewątpliwe zalety DA-3000 to bardzo duża precyzja wykonania , małe rozmiary oraz powtarzalność pomiarów.
CENA URZĄDZENIA
Wideorejestrator i nawigacja w jednym, a także gratisowy alkomat to wydatek z rzędu 669 zł brutto. Produkt ten sprzedawany jest w sieci sklepów Alsen, a także dostępny w sklepie internetowym: http://www.alsen.pl/nawigacje-po-drogach/mio-combo-5107-lifetime-maps-8gb-alkl-bean-da300,id-209462?order=ASC

W przypadku zamówienia urządzenia do godziny 16:00 wysyłka następuje tego samego dnia!

Źródło: Informacja prasowa

Artykuł w dziale: News