NAVITEL AIR 15 AL – ultrawydajny kompresor powietrza o uniwersalnym zastosowaniu

Firma NAVITEL®, dostawca wiodących rozwiązań na rynku elektroniki użytkowej wprowadza do sprzedaży nowe akcesorium – bezprzewodowy kompresor powietrza AIR 15 AL. Wyróżnia się niską wagą, kompaktowymi wymiarami oraz oryginalnym designem.

NAVITEL AIR 15 AL został wyposażony w akumulator litowo-jonowy 2000 mАh o napięciu 8,4 V
i mocy elektrycznej 50 W. Pojemność baterii to 16,8 Wh. Wydajność kompresora wynosi do 15l / min zaś maksymalne ciśnienie powietrza 120PSI / 8,27 bar. Kompresor zasilany jest poprzez nowoczesne złącze USB typu C, a czas ładowania szacowany jest na ok. 4 godziny. Ładowanie może odbywać się za pomocą kabla dołączonego do urządzenia zarówno z gniazdka, jak i poprzez adapter z zapalniczki samochodowej.

 

NAVITEL AIR 15 AL został wyposażony w ekran LCD, na którym wyświetlane są wszystkie wskaźniki, a także w przyciski funkcyjne. Urządzenie ma możliwość także pomiaru ciśnienia, wystarczy włączyć zasilanie, a początkowa wartość na wyświetlaczu wskaże aktualne ciśnienie w oponach.

Producent zdecydował się wzbogacić kompresor o latarkę LED z opcją światła stałego, migającego oraz SOS. W zestawie wraz z urządzeniem znajdują się wąż pneumatyczny oraz 4 adaptery zaworu, które umożliwiają napompowanie nie tylko kół w aucie, rowerze, motocyklu, wózku, ale również piłek, materacy czy zabawek do pływania.

„Do oferty NAVITEL dołącza zupełnie nowy produkt, czyli kompresor powietrza. Jest to urządzenie, które służy do łatwego, szybkiego i bezproblemowego napompowania na przykład opony

w pojeździe. Dzięki przemyślanej konstrukcji i niedużym wymiarom AIR 15 AL można zabrać ze sobą w podróż bez zajmowania dużej ilości miejsca. Kompresor docenią z pewnością osoby, które przemierzają długie dystanse rowerem, motocyklem, ale również kierowcy aut. Szybkość i wydajność działania pozwalają na sprawne napompowanie opon, także w sytuacjach awaryjnych, aby jak najszybciej móc wrócić do jazdy. Sprzęt sprawdzi się również do użytku domowego. Uważam, że nasza propozycja kompresora ma ogromny potencjał i dzięki uniwersalnemu zastosowaniu trafi do szerokiego grona odbiorców. AIR 15 AL jest urządzeniem, które otwiera kategorię produktową
z segmentu rowerowego w portfolio firmy. Jako pasjonat kolarstwa, który rocznie pokonuje kilkanaście tysięcy kilometrów na rowerze, dostrzegam ogromne możliwości w tym produkcie właśnie wśród kolarzy zarówno zawodowych, jak i amatorów” – mówi Tobiasz Jankowski, CEO NAVITEL EUROPE.

W zestawie znajdują się: kompresor powietrza, wąż pneumatyczny, 4 adaptery zaworu, etui do przechowywania, przewód zasilający USB typu C, instrukcja obsługi i karta gwarancyjna.

NAVITEL AIR 15 AL dostępny jest w sieciach sklepów z elektroniką użytkową i serwisie Allegro. Sugerowana cena – 249 złotych.

 

Źródło: Informacje prasowe