Natec Mustela – uwolnij się od zbędnych bagaży

Torba do laptopa powinna nie tylko chronić sprzęt przed uszkodzeniem, ale także pozwolić w wygodny sposób przenosić urządzenie. Ważne też, by  oprócz laptopa dało się w niej zmieścić  inne potrzebne przedmioty, w ten sposób uwalniając się od konieczności dźwigania dodatkowych bagaży.

Z20825_62555

Odpowiedzią firmy Natec na tak postawione wymagania jest torba Mustela. Posiada ona dużą i pojemną komorę na laptopa o matrycy do 15,6 cala, wyposażoną również w dodatkowe kieszenie na zasilacz czy myszkę. Sprzęt elektroniczny to jednak nie wszystko, dlatego duże kieszenie do przechowywania innych przedmiotów znajdziemy nie tylko z przodu, ale i z tyłu torby. Przednia kieszeń posiada organizer ułatwiający zachowanie porządku, tylną zaś można wykorzystać do przenoszenia dokumentów.

Z20825_62558

Wszystkie te cechy miałyby niewielkie znaczenie, gdyby torba szybko się niszczyła i po krótkim czasie trzeba by było ją wyrzucić na śmietnik. Dlatego producent postanowił wykonać swój produkt z nylonu, który jak zapewnia ma być nie tylko wytrzymały, ale i odporny na przetarcia czy też zachlapania.

Jeśli torba ma służyć w każdej sytuacji, musi odpowiednio wyglądać. Dlatego Natec zdecydował się postawić na prosty, ale estetyczny i nieco nowoczesny design.

Cena torby Mustela wynosi 68 zł.

Cechy produktu:

– Duża pojemność
– Dedykowana dla laptopów o przekątnej 15,6 cala
– Duże kieszenie z przodu i tyłu torby
– Wykonana z nylonu, odpornego na przetarcia materiału
– Dołączany pasek na ramię z nakładką materiałową, spinane rączki
– Rozmiar (długość x wysokość x szerokość): 60x350x420 mm
– Maksymalne obciążenie: 6 kg
– System Trolley

Źródło: Informacja prasowa.