Natec Alpaca – podróżuj z laptopem

Podczas podróży, tych krótkich i dalekich nieodzowną częścią naszego ekwipunku powinien być plecak. Idealny to taki w którym oprócz wody i dokumentów zmieścimy również laptopa, tablet czy ciekawą książkę do czytania. Niewątpliwą zaletą stosowania plecaka jest zdecydowanie większy komfort noszenia podczas długich pieszych wycieczek, ta także pełna swoboda np. podczas jazdy na rowerze.
Z pomocą przychodzi firma Natec ze swoim najświeższym plecakiem Alpaca, który powinien przypaść do gustu szczególnie osobom, nie mogącym rozstać się ze swoim komputerem. Wyposażony w trzy kieszenie – jedną przeznaczoną na notebooka (15,6”), drugą – mniejszą, do której możemy włożyć peryferia czy inne niezbędne nam przedmioty oraz frontalną, w której bez problemu pomieścimy ważne dokumenty czy portfel.
Dla maksymalnej ochrony naszego sprzętu plecak wzmocniono amortyzującą pianką, która skutecznie absorbuje wszelkie wstrząsy i uderzenia. Ciekawym elementem wyposażenia jest karabińczyk umieszczony wewnątrz plecaka, do którego możemy przymocować klucze. Dzięki niezwykle wygodnym, wytrzymałym paskom naramiennym oraz miękkim wykończeniu tylnej ścianki, plecak nosi się komfortowo nawet z pełnym obciążeniem.
Nowoczesny design oraz stonowana, szaro – czarna kolorystyka z czerwonymi akcentami sprawia, że plecak prezentuje się bardzo atrakcyjnie. Materiał z którego wykonano produkt jest odporny na przetarcie i zapewnia długi okres użytkowania. Alpaca to praktyczne rozwiązanie dla osób, które żyją w biegu. Sprawdzi się zarówno jako turystyczny plecak podczas wakacyjnych wędrówek, jak i w pracy czy w szkole, jako skuteczna, a zarazem funkcjonalna ochrona laptopa.
Produkt dostępny jest w cenie 99 zł.
Cechy produktu:
– Dla laptopów o maksymalnej przekątnej ekranu 15,6”

– Wygodne, regulowane paski na ramię

– Liczba przegród: 3

– Materiał: nylon

– Długość wewnętrzna: 330 mm

– Szerokość wewnętrzna: 200 mm

– Wysokość wewnętrzna: 500mm

Źródło: Informacja prasowa