Najnowszy sprzęt, szybkie samochody i super promocje, czyli ASUS na Intel Extreme Masters 2015

Intel Extreme Masters w katowickim Spodku to największe święto fanów e-sportu i nowych technologii w Polsce. Poza emocjonującymi rozgrywkami, to również dobra okazja do poznania najnowszych rozwiązań z branży IT. ASUS na tegoroczną edycję przygotował dla odwiedzających wiele atrakcji. Będzie m.in. obecny na stoiskach X-KOM i Alsen ze sprzętem oraz konkursami. Dla gości przyjeżdżających na IEM 2015 spoza Katowic firma przygotowała dodatkową atrakcję. Na trasie Dworzec Główny PKP – Spodek kursować będzie specjalny autobus Republic of Gamers, dowożący miłośników gamingu na miejsce imprezy.

Najwydajniejsze produkty w rękach graczy
Na stoiskach X-KOM i Alsen do dyspozycji odwiedzających zostaną oddane najnowsze rozwiązania z serii Republic of Gamers. Na laptopach ROG G751, mini komputerach GR8 czy oraz zestawie bazującym na płycie głównej Maximus VII Formula i karcie Matrix GTX 980 będą rozgrywane turnieje w CS:GO z atrakcyjnymi nagrodami. Osoby oczekujące od sprzętu najwyższej wydajności będą mogły zobaczyć jak desktop G20, notebooki z serii G m.in. G751 czy monitory MX27A, PG278Q sprawdzają się w najnowszych tytułach. Przetestować będzie można także słuchawki, klawiatury i myszki Strix, a także zobaczyć najnowszego gryzonia ROG Sica. Nie zabraknie oczywiście konkursów i zabaw, w których do wygrania będą produkty ASUS i gadżety.

Mistrzowskie promocje cenowe
Nowością w tym roku jest rozbudowana strefa zakupowa przygotowana wspólnie ze sklepem X-KOM. Od piątku do soboty o konkretnych godzinach kupimy sprzęt m.in. płytę główną Maximus VII Ranger, kartę graficzną Strix GTX 960, monitor PG278Q, peryferia dla graczy Strix czy router RT-AC87U po bardzo atrakcyjnych cenach – obniżki sięgną nawet do 50 proc. Szczegółowe informacje dot. godzin promocji będą ogłaszane w trakcie imprezy na stoisku i na stronie partnera.

Gamingowy autobus
Przez trzy dni trwania finałów IEM 2015, czyli od 13 do 15 marca po terenie Katowic będzie jeździł autobus Republic of Gamers. Na pewno spotkamy go w okolicach Dworca Głównego PKP i samego Spodka. To nie tylko dogodny środek transportu, ale przede wszystkim mobilny klub dla graczy. W środku znajdzie się kilka stanowisk gamingowych z notebookami ASUS z serii G oraz słuchawkami i myszkami ROG. Tu również nie zabraknie konkursów i atrakcyjnych fantów do zgarnięcia.

Sportowe samochody w klimacie ROG
Kolejną atrakcją jaką ASUS przygotowuje dla uczestników będzie możliwość wygrania przejażdżki jednym z trzech sportowych samochodów: Nissan GT-R, Mercedes SL500 lub Lamborghini Gallardo. Zarówno na stoisku X-KOM, jak i Alsen będą dostępne stanowiska z grą GRID. Najlepsi otrzymają vouchery uprawniające do jednej jazdy. Szczegóły konkursu będą dostępne na stoiskach.

Co, gdzie, kiedy?
Mistrzostwa świata gier komputerowych Intel Extreme Masters 2014 w Katowicach odbędą się w dniach 13-15 marca 2015 r., w katowickim Spodku. Wejście dla osób bez biletów zostanie otwarte o godzinie 13:00, a dla osób z biletami i karnetami już o godzinie 11:00. Stoiska X-KOM i Alsen będą znajdowały się na w strefie Expo.

Źródło: Informacja prasowa.