Najnowsze smartfony Huawei w ofercie Sferis

Sferis wprowadził do sprzedaży nowe smartfony: Huawei ShotX (Athena) White oraz Huawei Mate S FP 128 GB Gold. Oba urządzenia zadebiutowały na rynkach azjatyckich i europejskim w ubiegłym roku, dziś dostępne już w Polsce. Według specjalistów Sferis to jedne z ciekawszych urządzeń jakie pojawiły się do tej pory w portfolio Huawei.

Huawei Shotx (Athena) White to model, który zdecydowanie wyróżnia się na tle standardowych smartfonów, głównie ze względu na obrotowy moduł kamery o rozdzielczości 13.0 Mpix. To gratka zarówno dla pasjonatów fotografii, jak i tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę ze zdjęciami. Ciekawym udogodnieniem jest czytnik linii papilarnych, który został umieszczony na boku obudowy. Umożliwia on odblokowywanie telefonu, odbieranie połączeń i robienie zdjęć za pomocą palca. Smartfon został również wyposażony w solidny 5,2-calowy wyświetlacz FHD, ośmiordzeniowy procesor Snapdragon 616 z układem graficznym Adreno 405, 2 GB pamięci operacyjnej, moduł łączności LTE, a także akumulator o pojemności 3100 mAH. Telefon pracuje na nowej odmianie systemu Androida – 5.1 Lollipop. Suma wszystkich tych komponentów sprawia, że posługiwanie się tym urządzeniem to czysta przyjemność, a jednocześnie efektywna praca.

Huawei-640-624x351

Druga nowość w ofercie Sferis to bardziej ekskluzywna propozycja z dużą ilością wbudowanej pamięci. Huawei Mate S FP Gold 128 GB zaspokoi potrzeby najbardziej wymagających użytkowników. Telefon został wyposażony w interaktywny ekran nowej generacji, który umożliwia zupełnie nową interakcję między użytkownikiem a smartfonem, między innymi dzięki 5,5-calowemu ekranowi AMOLED FHD, czytnikowi linii papilarnych, jak u poprzednika, a także obsłudze ekranu zgiętym palcem Knuckle 2.0. Aparat 13.0 Mpix z funkcją optycznej stabilizacji obrazu oraz obiektyw Sapphire przepuszczający więcej światła poprawiają wydajność aparatu i wpływają na jeszcze lepszą jakość zdjęć. Inteligentna technologia zapewnia nam możliwość bezpłatnego drukowania, korektę dokumentów, a nawet inteligentne nagrywanie dzięki trzem wbudowanym mikrofonom. Producent zaskoczył również wagą w telefonie – wystarczy umieścić przedmiot na wyświetlaczu urządzenia, by dowiedzieć się ile waży. Na pochwałę zasługuje bogata gama kolorów oraz piękny, nowoczesny, a przy tym solidny design.

 Źródło: Informacja prasowa.