Najnowsze płyty główne GIGABYTE zostaną pokazane podczas targów Gamescom w Kolonii!

GIGABYTE TECHNOLOGY wiodący producent płyt głównych i kart graficznych serdecznie zaprasza na największe europejskie święto gamingu – targi Gamescom, które odbywają się w Kolonii od 5 do 9 sierpnia 2015.

Już od dłuższego czasu GIGABYTE kładzie szczególny nacisk na rozwój technologii dedykowanych graczom. Płyty główne, wspierające najnowsze procesory Intel®, wyposażone m.in w interfejs sieciowy Killer® czy technologię multi-graphics support są najlepszym wyborem dla wszystkich tych, którzy pasjonują się cyfrową rozrywką.
Gamescom to olbrzymia impreza, przyciągająca ponad 300 000 odwiedzających w tym nawet 6 000 dziennikarzy i 700 wystawców z całego świata. To największa tego typu impreza nie tylko w Europie, ale na świecie. Dla GIGABYTE, firmy która cały czas poszerza i rozwija ofertę produktów dla graczy nie ma lepszego miejsca, by zaprezentować nową serię płyt głównych.
Zapraszamy serdecznie wszystkich odwiedzających, szukających najwyższej jakości rozwiązań, by zapoznali się z nową ofertą GIGABYTE dla graczy. Najnowsze płyty główne GIGABYTE będą zaprezentowane na IEM Arena w Hali nr 8, na stoisku Wargaming nr A030 również w hali nr 8 oraz na stoikach One.de (nr B051, hala nr 9) i w sklepie ALTERNATE (stoisko D070, hala nr 10).

Czekamy na Was na Gamescom!

 

Źródło: Informacja prasowa