MyKronoz zaprasza na Mobile World Congress Szanghaj

MyKronoz, szwajcarski producent smartwatchy został oficjalnym partnerem tegorocznego Mobile World Congress. Impreza odbędzie się w największym mieście Chin – Szanghaju i potrwa 3 dni.

Wydarzenie, które odbędzie się w dniach 15-17 lipca b.r. w Szanghaju to świetna okazja do zaprezentowania najświeższych produktów i rozwiązań w kategorii urządzeń mobilnych. Wśród wystawców nie zabraknie firmy MyKronoz, która została partnerem MWC Szanghaj. Każdy biorący udział w wydarzeniu będzie mógł przymierzyć i wypróbować najnowsze modele smartwatchy tego producenta.
Podczas targów zostanie zaprezentowana najnowsza letnia kolekcja smart zegarków. Nowe modele jak ZeFit2 czy ZeSplash2 to idealna propozycja dla ludzi aktywnych, dbających o zdrowie i ceniących sobie funkcjonalność. Zaprojektowane w całości w Szwajcarii są przykładem połączenia zaawansowanej myśli technologicznej i nowoczesnego wzornictwa.

Jednym z wydarzeń jakie zaplanowano podczas MWC będzie konkurs organizowany przez partnera imprezy – MyKronoz. W trakcie trwania imprezy wystarczy zrobić sobie zdjęcie ze smartwatchem w specjalnie wyznaczonym miejscu i mieć trochę szczęścia, by wygrać wyjazd do jednej z czterech europejskich stolic mody: Paryża, Londynu, Mediolanu czy Genewy.
Mobile World Congress Szanghaj to ważne wydarzenie dla producentów urządzeń mobilnych. To jeden z elementów działań GSM Association, międzynarodowej organizacji handlowej, która zrzesza operatorów telefonii komórkowej na całym świecie. W poprzedniej edycji MWC, która odbyła się w Barcelonie uczestniczyło blisko 85 000 ludzi z ponad 200 krajów.

Źródło: Informacja prasowa