Muzyczna rozrywka zawsze pod ręką.

Największy polski dostawca sprzętu RTV i AGD – firma Manta S.A.  wprowadza do sprzedaży wielofunkcyjny głośnik Bluetooth w trzech wariantach kolorystycznych.

Manta SPK408 został zaprojektowany specjalnie z myślą o młodych użytkownikach, dla których istotnym czynnikiem jest nowoczesny design oraz wielofunkcyjne zastosowanie.

Głośnik dostępny jest w trzech różnych wariantach kolorystycznych do wyboru, tj. z kolorową grafiką – modele Cosmo i Space oraz w uniwersalnym i zawsze modnym czarnym kolorze – model Black Hole. Produkt charakteryzują kompaktowe wymiary (265x135x115mm), dzięki którym zmieści się na każdym biurku młodego człowieka. Wbudowany akumulator sprawia, że bez problemu będzie można go zabrać na spontaniczną imprezę w plenerze. Niewielka składana rączka ułatwi transport urządzenia.

Głośnik Manta SPK408 to prawdziwy kombajn możliwości z łatwym dostępem do każdego źródła muzyki. Wystarczy połączyć się za pomocą wbudowanego modułu Bluetooth np. ze smartfonem i odtwarzać muzykę z głośnika. Natomiast jeśli kolekcja ulubionych utworów jest zgrana na zewnętrzny nośnik pamięci, wówczas bez problemu odtworzymy ją dzięki wejściu USB lub SD Card.  Nie zapomniano także o miłośnikach słuchania radiowych audycji, gdyż głośnik wyposażony został w radio FM i niewielką teleskopową anteną. Urządzenie posiada dwa trzycalowe głośniki o mocy trzech Wat, które wyróżniają się bardzo dobrą jakością brzmienia.

Manta SPK408 to także świetna propozycja na prezent i niezbędny element wystroju nowoczesnego pokoju nastolatka.

Sugerowana cena detaliczna: 99 PLN brutto

Link do strony z produktem: http://www.manta.com.pl/pl/spk408

Źródło: Informacja prasowa.