MultiPad Muze 5001 3G – nowe wcielenie multimedialności

Prestigio, międzynarodowy producent urządzeń mobilnych, elektroniki użytkowej oraz akcesoriów, przedstawia nowe oblicze multimedialności w postaci 10.1-calowego tabletu z serii Muze. Urządzenie odtwarza pliki wideo w jakości Full HD, komunikuje się z peryferiami poprzez moduły Wi-Fi i Bluetooth oraz pobiera dane z prędkością do 21Mb/s.

– Obecne trendy na rynku tabletów internetowych koncentrują się wokół urządzeń z przekątną 10.1-cala i więcej. Użytkownicy przyzwyczaili się do wygodnej konsumpcji treści wideo na dużym wyświetlaczu o odpowiedniej rozdzielczości. O ile duży smartfon czy phablet zastąpi mały tablet, o tyle urządzenie o większej przekątnej wydaje się być wciąż niezastąpione jako źródło domowej oraz mobilnej rozrywki – argumentuje Sylwia Koza, Western Europe Marketing & PR Manager Prestigio.

Producent wyposażył MultiPada Muze 5001 3G w czterordzeniowy procesor, wydajną grafikę oraz jedną z nowszych wersji Androida, wydanie 4.4. Matryca IPS LCD wraz z rozdzielczością 1280×800 pikseli zapewnia dobre wrażenia podczas kontaktu wzrokowego z ekranem tabletu. Urządzenie pewnie leży w dłoni i jest solidnie wykonane z komponentów aluminiowo-szklanych.

MultiPad Muze korzysta z kilku niezbędnych do realizacji wymagających zadań modułów łączności, między innymi Bluetooth, Wi-Fi oraz 3G. Tabletu możemy także używać jak telefonu komórkowego za sprawą slotu na kartę SIM. Urządzenie sprawdzi się również w roli nawigacji, gdyż producent zainstalował w nim moduł A-GPS. Zastosowane ogniwo zasilające o pojemności 7000mAh pozwoli na wiele godzin pracy w trybie mobilnym.

Przy zakupie Prestigio MultiPad Muze 5001 3G mamy do dyspozycji cały pakiet autorskich, darmowych rozwiązań Prestigio, takich jak 200GB przestrzeni w chmurze, dostęp do wirtualnej biblioteki oraz sklepu z aplikacjami MultiStore, w których znajduje się dostęp do popularnych serwisów, takich jak Onet Sport, Biznes.pl, Onet News, Onet Pogoda oraz kanały VoD Onet i VoD Bajki.

Cena: 699 zł

Źródło: Informacja prasowa