MODECOM rozszerza swoją ofertę o wideorejestrator MC-CC14 FHD TS

Listopad 2016 – Firma MODECOM – producent sprzętu IT wprowadza do swojej oferty kolejny model wideorejestratora.

REC MC-CC14 od firmy MODECOM to najnowszej generacji wideorejestrator rejestrujący materiały wideo w jakości full HD. Raz włączone urządzenie zaczyna pracować w trybie ciągłego nagrywania. Dzięki temu możesz mieć pewność, że zarejestrowane zostanie każde niebezpieczne zdarzenie, które może wydarzyć się podczas podróży samochodem. Cechą wyróżniającą kamerę REC MC-CC14, którą podkreśla sam producent, jest wbudowany ekran dotykowy o przekątnej 2.8”. Za jego pomocą można w prosty sposób zmieniać ustawienia kamery.

Wbudowany port micro USB przeznaczony jest do zasilania. Dołączony do zestawu przewód USB o długości 3 metrów pozwala na komfortowe korzystanie z urządzenia nawet w autach o przestronnym wnętrzu. Za pomocą portu USB zgrasz także zarejestrowany materiał na dysk swojego komputera. Producent zadbał o to, aby wideorejestrator wyposażony był w bardzo czuły mikrofon, dzięki któremu możesz np. nagrywać filmy instruktażowe z przebytej trasy lub po prostu dodać swój komentarz do sytuacji na drodze.

mc-cc14_600x800

Kamerę MC-CC14 montuje się do szyby za pomocą wygodnego w użyciu silikonowego pada. Dzięki mocowaniu obrotowemu, ustawisz urządzenie pod dowolnym kątem, aby uzyskać optymalną widoczność. MODECOM wyposażył je w czytnik kart pamięci microSD współpracujący z kartami o maksymalnej pojemności 32 GB. Wbudowany G-Sensor rozpoznaje nagłą zmianę położenia samochodu. Dzięki temu możesz mieć pewność, że w razie wystąpienia kolizji zarejestrowany materiał zostanie zabezpieczony przed przypadkowym usunięciem.

Jak zapewnia producent, MODECOM MC-CC14 to przede wszystkim wysoka jakość rejestrowanych materiałów. Specyfikacja techniczna od producenta podaje, że w systemie optycznym urządzenia zastosowano szerokokątny obiektyw, dzięki któremu nagrasz wszystko to, co dzieje się przed tobą. MODECOM chwali się, że zastosowana w kamerze matryca rejestruje ostre i bardzo wyraźne filmy w rozdzielczości Full HD.

Źródło: informacja prasowa.