Mobilny głośnik HDMX Jam Classic – idealne rozwiązanie dla melomanów

W ofercie Impaktu, dystrybutora akcesoriów gamingowych i elektroniki użytkowej, pojawił się głośnik HDMX Jam Classic w nowej wersji kolorystycznej – winogronowej. Gadżet przypadnie do gustu szczególnie tym, którzy niezależnie od tego gdzie się znajdują, lubią gdy towarzyszy im muzyka.
W dzisiejszych, pełnych wszechobecnego pośpiechu czasach, muzyka jest jednym z niewielu aspektów życia, które je uprzyjemniają. Dlatego też spora rzesza ludzi decyduje się na inwestycję w najnowsze rozwiązania z tej dziedziny, by zapewnić sobie nieco więcej rozrywki. Głośnik HDMX jest dla nich wyjściem idealnym, ponieważ oferuje łączność bezprzewodową i wysokiej jakości dźwięk.
Mimo swojego niezbyt dużego rozmiaru, HDMX Jam Classic posiada stosunkowo dużą moc. Dzięki wbudowanemu modułowi Bluetooth, jest kompatybilny z takimi urządzeniami jak smartfon, laptop, tablet czy komputer. Urządzenie gwarantuje zasięg działania do 10 metrów i nie wymaga podłączenia dodatkowych kabli. Czyni to z niego gadżet niezwykle mobilny.
Głośnik HDMX Jam Classic wyposażony został w litowo-jonowy akumulator, przez co można aż do 12 godzin nieprzerwanie słuchać muzyki. Dzięki temu świetnie sprawdzi się podczas imprezy plenerowej, na boisku czy w skateparku. Dodatkowo, możliwe jest sparowanie go z drugim głośnikiem co sprawia, że otrzymujemy jeszcze większą moc i jakość w systemie stereo.
Produkt wyceniono na 99 zł.

Cechy produktu:
– Transmisja bezprzewodowa Bluetooth do 10 metrów (możliwa jest również transmisja przez kabel)

– Wydajna bateria Li-lon

– Czas pracy do 12 godzin (4 godziny w trybie BT)

– Ładowanie poprzez USB

– Czas ładowania akumulatora: 180 minut

– Dostępny w kolorach: winogronowy, niebieski, szary, czarny, czerwony

Źródło: Informacja prasowa