Mobilna deska GOBOARD w ofercie Nelro Daty

Zatłoczone centra miast sprawiają, że ludzie poszukują alternatywnych do samochodu sposobów przemieszczania się. Z pomocą przychodzi innowacyjna, mobilna deska elektryczna GOBOARD, czyli konstrukcja oparta o ramę na dwóch kołach napędzana baterią 2200mAh o mocy 36V. Osoba o wadze do 120kg może na jednym cyklu akumulatora przemieścić się na odległość do 20km z prędkością maksymalną 10km/h.

– Elektryczna deska GOBOARD to idealne narzędzie do podróżowania na krótkich dystansach, z domu do pracy czy na zakupy. Stabilna rama z wyprofilowanymi podstawkami na stopy porusza się na dwóch 6.5-calowych kołach mogących wjechać na wzniesienie o nachyleniu do 15 stopni, co oznacza, że spokojnie pokonamy drogowe wyboje czy podjazdy w punktach użyteczności publicznej, takich jak centra handlowe, terminale lotnisk i tym podobne – zachwala Dariusz Rylski, Business Development Manager w Nelro Data, która jest dystrybutorem marki GOBOARD.

Urządzenie waży zaledwie 10.5kg przy wymiarach 584x186x178mm. GOBOARD powinien być użytkowany w dodatnich temperaturach, ale za to nie straszna mu wilgoć. A to za sprawą odporności certyfikowanej normą IP54, która określa przydatność sprzętu w warunkach lekkich opadów atmosferycznych czy jeżdżenia po mokrej nawierzchni. Producent określił żywotność akumulatora na ponad tysiąc cykli ładowania. Naładowanie baterii do pełna zajmuje około godzinę. Z przodu urządzenia zamontowano diody odpowiadające za sygnalizowanie prawidłowego ułożenia stóp na desce.

_DSC2607p

Mobilna deska GOBOARD dostępna jest w trzech dynamicznych kolorach – czerwonym, niebieskim i czarnym w cenie 1 999 zł brutto. Autoryzowanym dystrybutorem rozwiązań GOBOARD na terenie Polski jest firma Nelro Data.

Źródło Informacja prasowa