Mionix – podkładki Sargas już w sprzedaży

Współczesny świat zbudowano w oparciu o ostrą rywalizację. Nie powinno więc dziwić, iż producenci ciągle pracują nad polepszeniem jakości własnych produktów. O efektach takiego podejścia możemy się przekonać przy okazji debiutu odnowionej serii podkładek Sargas.

Co nowego przy tej okazji przygotowała firma Mionix? Zmiany dotknęły m.in. oznaczeń rozmiarów: i tak 320, 400, 450 i 900 ustąpiły miejsca S, M, L, XL. Linia produktu została także rozbudowana o pokaźną, mogącą zająć niemal całe biurko podkładkę o wymiarach XXL.

Podkładki Sargas wykonano ze specjalnie tkanej mikrofibry. W ten sposób ich powierzchnia ma umożliwić pełną kontrolę nad myszką optyczną i laserową, nawet przy maksymalnych prędkościach. Przy tym wszystkim podkładka ma dokładnie śledzić i odwzorowywać ruchy naszego gryzonia.

Prócz tego spodnią część Sargasów pokryto antypoślizgową warstwą z kauczuku, dzięki czemu nie będą przesuwać się po biurku. O komfort w czasie wielogodzinnej rozgrywki ma z kolei zadbać wycięcie na nadgarstek.

Produkt Mionixa jest wodoodporny, dzięki czemu łatwo go czyścić i utrzymywać w dobrym stanie. Dodatkowo brzegi podkładki  przycięto laserowo, co ma zapobiec niszczeniu brzegów.

Niezależnie od tego, na jaki rozmiar się zdecydujemy, lekkość i elastyczność Sargasów sprawia, iż można je bez problemu zwinąć w rulon i zabrać ze sobą gdzie tylko się chce.

Podkładki są dostępne już na rynku polskim, a ich ceny zaczynają się od 29 zł.

Cechy produktu:

– Materiał: mikrofibra

– Powierzchnia: wodoodporna

– Kompatybilność: myszka optyczna i laserowa

– Rozmiary: S (240x 210 mm), M (370×260 mm), L (450x320mm), XL (900x400mm), XXL (1200x 500mm)

– Grubość: 2,5 mm

5HqaM1Z5WHKXLLfXoNihvfKtCNN-OCG4ZBQegRNZxuY,ckBtiGXghcCokvysOaDZZU48Ku9csNF3uPAVDjE_iUo

Źródło: Informacja prasowa