Miksuj zdrowo z Haier

Przygotowanie posiłków i napoi to zadanie, które niejednokrotnie wymaga odpowiednich umiejętności i praktycznej wiedzy. Aby ułatwić te czynności firma Haier stworzyła blender HBL-2120, który oprócz imponujących parametrów, cechuje się również bardzo atrakcyjnym wyglądem. Jego obecność w kuchni z pewnością zostanie doceniona przez wszystkich pasjonatów gotowania i aktywnego trybu życia.

Haier HBL-2120 to stylowy i elegancki blender, który swoimi osiągami z pewnością wywrze wrażenie nawet na bardzo wymagających użytkownikach. Sercem urządzenia jest silnik o mocy 500W, dzięki czemu jest on w stanie bez trudu poradzić sobie z rozdrobieniem nawet najtwardszych produktów spożywczych czy nawet lodu. Do jego obsługi służy 7 unikalnych poziomów prędkości, którymi steruje się za pomocą eleganckiego pokrętła, podświetlonego diodą LED.

Dzban blendera został wykonany z wysokiej jakości szkła, dzięki czemu jest odporny na zarysowania i zabarwienia od miksowanych produktów. Można go również bez obaw myć w zmywarce wraz z innymi elementami zestawu. W połączeniu z pozostałymi częściami tworzy eleganckie i dobrze przemyślane urządzenie, którego wymiary wynoszą 38cm x 19cm x 21cm.

Haier HBL-2120 to wymarzona propozycja osób szukających urządzenia, które ułatwi im przygotowywanie zdrowych i smacznych posiłków, jak również tych ceniących sobie nowoczesny i oryginalny styl.

Źródło: Informacja prasowa.